Lietuvis nugalėtojams pelnė 26 taškus, po krepšiais atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir 4 kartus prasižengė. Per nepilnas 39 žaidimo minutes (38:41) E. Žabas pataikė 2 tritaškius iš 5, 6 dvitaškius iš 10 bei 8 baudų metimus iš 9.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Boakai Lalugba, 18 - Jasonas Stamperas.

Nugalėtojo titulą ginantis ir turnyre pirmaujantis Povilo Šakinio ir Petro Baločkos atstovaujamas Noršiopingo „Dolphins“ (22/12) klubas savo aikštelėje 102:94 (20:18, 19:29, 31:21, 32:26) nugalėjo į šeštąją vietą nukritusius Luleo „LF Basket“ (18/16) krepšininkus.

Petras Baločka pelnė 6 taškus (dvitaškiai 3/3, baudos 0/1), puolime sugriebė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė (5 min. 01 sek.).

Povilas Šakinis (12:37) prametė abu tritaškius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 3 pražangas.

Po 17 taškų nugalėtojams pelnė Gordonas Wattas bei Mikaelis Lindquistas, po 16 - Edgaras Jeromanovas ir Martinas Ringströmas.

Antrą vietą užimanti Sioderteljės „Kings“ (22/12) komanda su Mantu Griškėnu namuose 91:80 (18:15, 24:18, 19:17, 30:30) privertė pasiduoti trečioje poziciją užimančią Sundsvalio „Dragons“ (21/13) komandą.

Lietuvos krepšininkas į svečių krepšį įmetė 10 taškų bei po krepšiais atkovojo 5 kamuolius. Per nepilną 21 žaidimo minutę (20:52) Mantas Griškėnas prametė vienintelį tritaškį, pataikė 4 dvitaškius metimus iš 8 ir realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Svariausiai prie pergalės prisidėjo Johnellas Smithas (28 tšk.), Dino Pita (22 tšk.) bei Kennethas Simmsas (21 taškas).