Šeimininkų gretose Rokas Jokubaitis žaidė 20 minučių, pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Prieš ketvirtą kėlinį šeimininkai pirmavo 65:50, tačiau per lemiamą ketvirtį sukrapštė vos 7-is taškus. Tuo metu varžovai atkūrė intrigą ir likus minutei sumažino skirtumą iki 3 taškų (69:66).

Visgi Š. Jasikevičiaus auklėtiniai išvargo pergalę 72:69.

„Barcelona“: Oscaras da Silva 16 (14 atkov. k.), Janas Vesely 14, Cory Higginsas 13, (...), R. Jokubaitis 4 taškai.

„Basquet“: Quino Colomas 13, Kameronas Tayloras 12, Marco Gasolis 9 taškai.

Lietuviškoji „Baskonia“ sekmadienį namuose po pratęsimo 107:103 (23:20, 17:16, 26:30, 25:25, 16:12) pranoko „Real Betis“ krepšininkus.

Nugalėtojams Rokas Giedraitis per beveik 29 min. pelnė 13 taškų (1/2 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tadas Sedekerskis per 21 min. prie pergalės prisidėjo 5-iais taškais (1/1 dvit., 1/1 trit.) ir 5-iais atkovotais kamuoliais.

Rezultatyviausiai „Baskonia“ gretose žaidė Markusas Howardas – 29 taškai, 17 pelnė Maikas Kotsaras.

„Real Betis“ gretose išsiskyrė Georgios Tsalmpouris – 24 taškai, BJ Johnsonas – 21 taškas, 19 taškų pridėjo Jeremiah Hillas.