„Nevėžio“ ekipa paskutinį kartą pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse šventė sausio 13 d., kai įveikė Utenos „Juventus“.

Svečiai iš Kėdainių jau po pirmojo kėlinio buvo pabėgę ir įgiję dviženklį pranašumą (29:16). Antrojo ketvirčio metu „Nevėžio“ pranašumas buvo pasiekęs net 17 taškų ribą – 36:19.

Vis dėlto, dar iki ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų – 44:49.

Nors trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ buvo persvėrę rezultatą, tačiau prieš lemiamas 10 minučių pirmavo kėdainiečiai (64:63). Pasvaliečiai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 16:3 ir įgijo dviženklį pranašumą – 79:69.

Likus žaisti 99 sekundes po Gintauto Matulio trijų baudos metimų komandas skyrė penki taškai (78:83). O po kelių akimirkų tas pats G. Matulis smeigė antrąjį tritaškį per pusantros minutės ir sumažino „Nevėžio“ deficitą iki keturių (81:85).

Po dviejų Regimanto Minioto taškų, likus žaisti 40 sekundžių, svečiai „Pieno žvaigždžių“ persvarą ištirpdė jau tik iki dviejų taškų. Komandos dar apsikeitė tiksliomis atakomis, tačiau „Nevėžis“ buvo priverstas imtis pražangų taktikos, kuri svečių neišgelbėjo.

„Pieno žvaigždės“: Dagoberto Pena 21, Tomas Lekūnas 15 Yancy Gates 14, Žygimantas Skučas 12.

„Nevėžis“: Zaid Hearst 14, Nikita Balašovas 13, Gintautas Matulis 12, Gabrielius Maldūnas 11.