J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 20 su puse minutės (20:25), pelnė 16 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Uteniškis pataikė 5 dvitaškius iš 7 ir 6 baudas iš 7, dar atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas ketvirto kėlinio pradžioje patyrė nugaros traumą, po kurios į aikštę nesugrįžo. Kokio rimtumo ši trauma, kol kas nėra aišku.

„Aš bėgau į puolimą, sustojau, pasisukau link krepšio ir tai nutiko“, - apie nelemtą epizodą kalbėjo J. Valančiūnas. - Negaliu nieko daugiau apie tai pasakyti. Esu nusivylęs, mes pralaimėjome ir tai blogiausia. Visi norime laimėti. Aš sėdėdamas čia (drabužinėje - DELFI) negalėjau niekuo padėti. Aš norėjau grįžti į aikštę, bet Alexas (Alexas McKechie - „Raptors“ trenerių štabo nerys - DELFI) neleido. Jei nieko negali padaryti, iš to (aikštėje) nieko gero nebus“.

NBA apžvalgininkai pastebi, kad J. Valančiūno niekada iki šiol nekankino nugaros skausmai, bet po rungtynių jis atsargiai judėjo po drabužinę.

Už mūsiškį rezultatyvesni buvo tik DeMaras DeRozanas (29 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai) bei Kyle'as Lowry (20 tšk. ir 9 rez. perdav.). Tačiau D. Derozanas paskutinę pagrindinio laiko minutę du sykius prarado kamuolį (pražanga puolime ir išleistas į užribį kamuolys).

Per papildomą laiką svečiai iš Kanados, kurie mačo metu pirmavo 13 taškų skirtumu, net 3 su puse minutės negalėjo surinkti taškų ir taip leido aikštės šeimininkams atitrūkti.

Tiesioginis J. Valančiūno oponentas makedonas Pero Antičius įmetė 8 taškus ir sugriebė 4 kamuolius po krepšiais. Priešininkas stengėsi išvilioti lietuvį nuo krepšio, todėl dažnai atakavo iš toli (1/5 tritaškiai).

„Hawks“ ekipai Jeffas Teague'as pelnė 34 taškus ir pakartojo savo karjeros rekordą, o Paulas Millsapas pirmą kartą karjeroje atliko trigubą dublį - 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Toronto klubas užima trečią vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje, o Atlantos komanda yra aštunta Rytų konferencijoje.

Rezultatas:

Atlantos „Hawks“ (31/35) - Toronto „Raptors“ (37/29) - 118:113 (17:26, 32:23, 31:29, 26:28, 12:7), - po pratęsimo.

„Hawks“: Jeffas Teague'as 34 (40 min., 5 rez. perdav., 10/16 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 11/11 baudos), Paulas Millsapas 19 (13 atk. kam., 10 rez. perdav.), Kyle'as Korveris 16, makedonas Pero Antičius (29 min., 4 atk. kam., 3 pražang., 1/1 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/3 baudos), DeMarre'as Carrollas, Shelvinas Mackas ir Cartier Martinas po 8, Eltonas Brandas ir Mike'as Scottas po 6, Dennis Schroderis (Vokietija) 5 taškai.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 29 (45 min., 10 atk. kam., 6 rez. perdav., 8/17 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 13/14 baudos), Kyle'as Lowry 20 (7 atk. kam., 9 rez. perdav.), Jonas Valančiūnas 16 (20 min., 5 atk. kam., 1 rez. peradv., 3 pražang., 5/7 dvitaškiai, 6/7 baudos), Amiras Johnsonas (11 atk. kam.) ir Terrence'as Rossas po 11, venesuelietis Greivis Vasquezas 10, Steve'as Novakas 9, Johnas Salmonsas 3, prancūzas Nando de Colo ir Chuckas Hayesas po 2, Tyleris Hansbrough 0 taškų (12 min.).

Kiti rezultatai:

Klivlando „Cavaliers“ (26/42) - Majamio „Heat“ (46/19) - 96:100 (25:37, 29:22, 25:20, 17:21).

„Cavaliers“: Jarrettas Jackas 22, Dionas Waitersas 17 (11 rez. perdav.), brazilas Andersonas Varejao 16 (11 atk. kam.), Alonzo Gee 12, Spenceris Hawesas 11, Tristanas Thompsonas 10, Matthew Dellavedova 5, Tyleris Zelleris 3 taškai. Rusas Sergejus Karasiovas nežaidė trenerio sprendimu.

„Heat“: LeBronas Jamesas 43 (42 min., 6 atk. kam., 4 rez. perdav., 8/11 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 9/13 baudos), Chrisas Boshas 21, Ray Allenas 14, Toney Douglasas 9, Gregas Odenas 6, Mario Chalmersas ir Chrisas Andersenas po 3, Norrisas Cole'as 1 taškas.

Sakramento „Kings“ (24/44) - Vašingtono „Wizards“ (35/32) - 117:111 (30:19, 17:27, 23:27, 30:27, 17:11), - po pratęsimo.

„Kings“: Rudy Gay (10/17 dvitaškiai, 4/5 baudos), DeMarcusas Cousinsas (17 atk. kam.) ir Isaiah Thomas (11 atk. kam., 10 rez. perdav.) po 24, Benas McLemore'as 11, Jasonas Thompsonas 10, Derrickas Williamsas 8, Reggie Evansas (10 atk. kam.) ir Ray McCallumas po 7, Quincy Acy 2 taškai.

„Wizards“: Lenkas Marcinas Gortatas (14 atk. kam., 7/12 dvitaškiai, 5/6 baudos) ir Bradley Bealas po 19, Drew Goodenas 18, Johnas Wallas 14, Trevoras Ariza 12, Trevoras Bookeris 10, Martellis Websteris 9, Alas Harringtonas 6, Andre Milleris 4 taškai.

Portlando „Trail Blazers“ (44/24) - Milvokio „Bucks“ (13/55) - 120:115 (26:29, 26:18, 23:25, 23:26, 22:17), - po pratęsimo

„Trail Blazers“: Wesley Matthewsas 26, Mo Williamsas 23, prancūzas Nicolas Batumas 21 (9 atk. kam., 9 rez. perdav.), Damianas Lillardas 20, Robinas Lopezas 15 (14 atk. kam.), Thomas Robinsonas 9, Willas Bartonas 3, Meyersas Leonardas 2, Dorellas Wrightas 1 taškai. Ispanas Victoras Claveras nežaidė trenerio sprendimu.

„Bucks“: Brandonas Knightas 24, Ramonas Sessionsas 23, Khrisas Middletonas 18, gruzinas Zaza Pačulija 17 (13 atk. kam., 7/14 dvitaškiai, 3/3 baudos), turkas Ersanas Ilyasova 12 (9 atk. kam.), Jeffas Adrienas 7, Johnas Hensonas 6, Nate'as Wolters ir Giannis Antetokounmpo (Graikija) po 4 taškus.

„Golden State Warriors“ (43/26) - Orlando „Magic“ (19/49) - 103:89 (30:27, 27:20, 30:19, 16:23).

GSW: Stephenas Curry 23, Klay Thompsonas ir Davidas Lee (10 atk. kam.) po 20, Marreese'as Speightsas 13, Steve'as Blake'as 12, Draymondas Greenas 6, Jordanas Crawfordas 5, Harrisonas Barnesas 4, serbai Ognjenas Kuzmičius (3 min., 2 atk. kam., 1 rez. perdav.) ir Nemanja Nedovičius (buv. Vilniaus „Lietuvos rytas“, 3 min., 0/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) po 0 taškų.

„Magic“: Juodkalnietis Nikola Vucevičius 15, Tobiasas Harrisas 14, Maurice'as Harklessas 12, Victoras Oladipo ir Kyle'as O'Quinnas po 10, Andrew Nicholsonas 8, E'Twaunaas Moore'as 6, Jameeras Nelsonas, Arronas Afflalo ir Dewayne'as Dedmonas po 4, Doronas Lambas 2 taškai.