Rungtynių pradžia buvo visiškai netikėta „Barcelonos“ vyrams. Po įspūdingo „Unicaja“ spurto 0:19, „Barcelona“ atsiliko net 20 taškų – 9:29.

Po tokio nokdauno dviem taikliais tritaškiais pirmą kėlinį baigę katalonai sugebėjo skirtumą kiek apkarpyti (15:29), o antrajame kėlinyje – vėl atkurti intrigą. Prieš didžiąją pertrauką „Barca“ atsiliko 39:42.

Trečiajame kėlinyje vėl iniciatyvą perėmusi Malagos ekipa neleido aikštės šeimininkams perlaužti rungtynių eigos savo naudai.

Tik paskutiniame ketvirtyje Š. Jasikevičiaus auklėtiniams pavyko pirmą kartą nuo pirmųjų rungtynių minučių vėl išsiveržti į priekį (73:68).

„Barcelona“ turėjo 9 taškų persvarą (79:70), tačiau varžovai surengė spurtą 0:10 ir grąžino intrigą (79:80). Dramatiškoje dvikovos pabaigoje Timas Abromaitis išlygino rezultatą 88:88 paskutinę sekundę ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Atkaklioje 5 minučių dvikovoje katalonams pavyko išsaugoti „šaltesnius nervus“. Skirtingai nei Malagos ekipa, kurios treneris Fotios Katsikaris, gavęs techninę pražangą, buvo priverstas palikti areną. Š. Jasikevičiaus auklėtiniai po dramatiškos kovos džiaugėsi sunkia pergale.

Barcelona“: Corry Higginsas 22, Nickas Calathesas 17, Nikola Mirotičius 16, Alexas Abrinesas 11, , Brandonas Daviesas 10.

Unicaja“: Dario Brizuela 33, Rubenas Guerrero 10, Adamas Waczynskis 8.

Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu užtikrintai žengė į Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalį. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai penktadienį namie turnyro ketvirtfinalyje 96:87 (28:17, 27:30, 23:21, 18:19) nugalėjo Badalonos „Joventut“ krepšininkus.

Kitoje Karaliaus taurės turnyro pusfinalio dvikovoje susigrums Madrido „Real“ ir Tenerifės „Lenovo“ komanda.

Titulą ginantis „Real“ ketvirtfinalyje 85:74 (29:17, 20:17, 14:21, 22:19) nugalėjo kitą Eurolygos komandą „Valencia“, o Tenerifės „Lenovo“ 87:76 (25:17, 26:25, 20:17, 16:17) eliminavo Burgoso „San Pablo“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (70)