Šarūno Jasikevičiaus treniruojama komanda išvykoje 86:74 (15:19, 20:13, 24:19, 27:23) nugalėjo Andoros „Morabanc“ (8-18) klubą.

Rungtynių pradžioje varžovus į priekį paleidę katalonai antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 15:23, tačiau netrukus perėmė iniciatyvą ir dar iki pertraukos persvėrė rezultatą 35:31.

Antroje mačo pusėje „Barcelona“ įjungė dar kiek aukštesnę pavarą ir po atkaklios kovos galiausiai privertė varžovus pasiduoti.

Traumą besigydantis Rokas Jokubaitis rungtynėms registruotas nebuvo.

Nugalėtojus į priekį vedė po 14 taškų įmetę Dante Exumas ir Kyle'as Kuricas, 13 pridėjo Nikola Mirotičius. Pralaimėtojams 16 taškų surinko Davidas Jelinekas.