Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „Panionios“ krepšininkams, kurie pradėjo rungtynes spurtu 8:2. Baigiant įpusėti kėliniui šeimininkų persvara išaugo iki dviženklio skaičiaus (16:6). Likus žaisti 2 minutes Ianas Vougioukas dėjimu sumažino „Panathinaikos“ deficitą iki 6 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje du tritaškius iš eilės pataikė „Panionios“ krepšininkai susigrąžindami dviženklę persvarą 25:13.

Antrajame kėlinyje jau dominavo Graikijos čempionai, kurie surengė galingą spurtą 14:2. Sužaidus 2 minutes Šarūnas Jasikevičius dvitaškiu išlygino rezultatą, o vėliau lietuvis tritaškiu pirmą kartą išvedė „Panathinaikos“ komandą į priekį (30:27). Po antrojo kėlinio dviženklę taškų persvara jau turėjo Eurolygos čempionai 46:35.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 30 sekundžių Dimitris Diamantidis užsidirbo techninę pražangą (79:72), o tuo pasinaudoję varžovai realizavo baudos metimus, o vėliau W. Key'sas tritaškiu sumažino deficitą iki minimumo (78:79). Likus žaisti 26 sekundes į Dimitrį Diamantidį buvo paleistas butelis, o po šio incidento teisėjai paprašė visus žiūrovus palikti aikštelę. Po pauzės Š. Jasikevičius pataikė tik vieną baudos metimą (80:78), o N. Barlos įsmeigė tritaškį ir išvedė „Panionios“ į priekį - 81:80. Pergalingus taškus „Panathinaikos“ komandai pelnė Mike'as Batiste - 82:81.

Nugalėtojams Šarūnas Jasikevičius per beveik 17 minučių pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, prasižengė 4 kartus, išprovokavo 2 varžovo pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

„Panionios“: Nikos Barlos 14, Jonas Diebleris ir Williamsas Keysas 11, Vasilis Xanthopoulos 10 taškų.

„Panathinaikos“: Stratos Perperoglou 15, Dimitris Diamantidis 14, Mike'as Batiste 11, Šarūnas Jasikevičius 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.