Atėnų "Panathinaikos" rungtynes pradėjo sėkmingai ir pirmajame kėlinyje turėjo 8 taškų persvarą (12:4). Kėliniui baigiantis šeimininkai prisivijo varžovus ir net sugebėjo įgyti 2 taškų pranašumą.

Antrajame ir trečiajame kėlinyje "Kavala" krepšininkai ir toliau kontroliavo žaidimą, o vienu metu jų pranašumas siekė net 13 taškų (47:34). Ketvirtajame kėlinyje "Panathinaikos" buvo sumažinę deficitą iki 5 taškų (57:62), tačiau varžovai iniciatyvos ir istorinės pergalės iš savo rankų nepaleido.

Šarūnas Jasikevičius, kuris rungtynes pradėjo startiniame penkete žaidė beveik 20 minučių, pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą, bei surinko 4 naudingumo balus.

"Kavala": Michaelas Tayloras 22, Muhamedas Pasaličius 19, Patrickas O'Bryantas 10.

"PPanathinaikos": Stevenas Smithas 17, Nickas Calathesas 12, Romainas Sato 8.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.