Po dviejų kėlinių Ispanijos klubas turėjo dviejų taškų persvarą, tačiau tragiškai sužaidę trečiąjį ketvirtį „Joventut“ krepšininkai per paskutinį kėlinį panaikinti 17 taškų deficito nebesugebėjo.

S. Jasaitis šiose rungtynėse pelnė 9 taškus (3/5 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei išprovokavo dvi varžovų pražangas.

Tai buvo pirmoji italų pergalė Eurolygoje šį sezoną, o S. Jasaičio komandai pirmoji nesėkmė C grupėje.

„Joventut“: Popsas Mensah-Bonsu 23 taškai (14 atk. kam.), Bracey Wrightas 14, Eduardo Sonseca 11, Simas Jasaitis 9.

„Lottomatica“: Ibrahimas Jaaberis 17 taškų, Sani Bečirovičius (8 išpr. praž.) 15, Andre Hutsonas 10 (11 atk.kam.) .

B grupėje netikėtai triuškinančią pergalę ULEB Eurolygoje ketvirtadienį iškovojo „Barcelona“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje be didesnio vargo 90:66 (26:15, 24:18, 22:12, 18:21) sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik penkias pirmas jų minutes kai po taiklaus Nikola Pekovičiaus dvitaškio skirtumas tarp komandų buvo tik 2 taškai (11:9). Tačiau tada šeimininkai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 10:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (21:11), kuris po dviejų kėlinių jau buvo triuškinantis (50:33).

Savo žaidimo Atėnų ekipai sustyguoti nepavyko ir po pertraukos, tuo tarpu „Barcelona“ tik dar labiau padidino savo atotrūkį ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Pralaimėjusiems Šarūnas Jasikevičius per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 21, Ersanas Ilyasova 14, Franas Vazquezas 12, Rogeris Grimau ir Davidas Andersenas po 9.

„Panathinaikos“: Nikola Pekovičius 15, Mike‘as Batiste‘as 14, Dimitris Diamantidis 10, Antonis Fotsis 9.

Šarūnas Jasikevičius („Panathinaikos“ gynėjas): „Šiandien buvo viena komanda, kuri žaidė krepšinį, o kita tiesiog vaikščiojo aplink. Labai vangiai pradėjome rungtynes. Visada viena sekunde atsilikdavome nuo varžovų. Privalome išanalizuoti savo klaidas. Kad „Barcelona“ žaidė gerai mums staigmena nebuvo. Mums netikėta buvo tai, jog mes šiandien žaidėme taip prastai. Mūsų žaidimas buvo lėtas, neagresyvus ir vangus“.

Kiti rezultatai:

A grupė

Pirėjo „Olympiakos“ - Malagos „Unicaja“ 83:72 (14:20, 25:18, 21:10, 23:24)

„Olympiakos“: Ioannis Bourousis 20 (13 atk. kam.) taškų, Joshas Childressas 15, Gergiosas Printezis 12, Lynnas Greeras 11.

„Unicaja“: Robertas Archibaldas 17 (7 atk. kam.), Thomasas Kelati 15, Marcusas Haislipas ir Boniface'as N'Dongas po 11.

Tel Avivo „Maccabi“ - Avelino „Air“ 90:83 (26:19, 19:20, 28:15, 17:29)

„Maccabi“: Carlosas Arroyo 20 (8 rez. perd.), Lioru Eliyahu ir Marcusas Brownas po 15, D‘Oras Fischeris ir Talis Buršteinas po 11.

„Air“: Chrisas Warrenas 20, Drake‘as Dieneris ir Marko Tušekas po 13, Tamaras Slay ir Travisas Bestas po 11, Nikola Radulovičius 9.

Le Mano „Sarthe Basket“ - Zagrebo „Cibona“ 54:58 (6:10, 12:19, 15:12, 21:17)

„Sarthe Basket“: J. P. Batista 21 taškas, Dewarickas Spenceris 9, Brianas Chase'as ir Davidas Bluthenthalis po 7.

„Cibona“: Earlas Calloway 19, Nikola Prkačinas 17, Rawle'as Marshallas 11 (7 atk. kam.).

C grupė

„Fenerbahce Ulker“ - Berlyno „Alba“ 82:73 (23:15, 18:22, 20:22, 21:14)

„Fenerbahce Ulker“: Mirsadas Turkčanas 25 (9 atk. kam.), Damiras Mrsičius 17, Oguzas Savasas 12, Emiras Preldzičius 9.

„Alba“: Juliusas Jenkinsas 26 taškai, Immanuelis McElroy 15 (9 atk. kam), Adamas Chubbas 9, Rashadas Wrightas 8.

Liublianos „Union Olimpija“ - Vitorijos „Tau Ceramica“ 90:91 (22:23, 19:30, 25:23, 24:15)

„Union Olimpija“: Sašo Ozboltas 18, Marko Miličius 16, Mirza Begičius 15, Vlado Ilievski 15, Jonathanas Wallace‘as 11, Vladimiras Golukovičius 8.

„Tau Ceramica“: Mirza Teletovičius 18, Tiago Splitteris 16, Igoris Rakočevičius 13, Fernando San Emeterio 12, Pablo Prigioni 10, Mustafa Shakuras 9, Willas McDonaldas 8.

Pergalę Vitorijos klubui išplėšė M. Teletovičiaus tritaškis, likus žaisti 3 sek.