"Philadelphia 76ers" - "Dallas Mavericks" 107:98 (26:23, 35:34, 23:17, 23:24).

Net ir be Alleno Iversono (Aleno Aiversono) "Sixers" nugalėjo vienus iš Vakarų konferencijos grandų.

Johnas Salmonsas (Džonas Salmonsas), startiniame penkete pakeitęs dėl skausmų dešiniajame kelyje žaisti negalintį A.Iversoną, pelnė 21 tašką (daugiausia karjeroje), pataikęs net penkis tritaškius. Filadelfijos komanda nuo pat dvikovos pradžios perėmusi iniciatyvą iškovojo ketvirtąją pergalę iš penkių be savo didžiausios žvaigždės. Įdomu, kad su A.Iversonu, "Sixers" šį mėnesį laimėjo vos vienerias rungtynes iš šešių.

Šiąnakt nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Kenny Thomasas (Kenis Tomasas), pelnęs 27 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Willie Greenas (Vilis Grynas) įmetė 19 taškų, Aarono Mckie (Arono Maki) sąskaitoje - 16 taškų ir 4 atkovoti kamuoliai.

"Mavericks" klubui vokietis Dirkas Nowitzki (Dirkas Novickis) įmetė 30 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Antawnas Jamisonas (Antonas Džeimisonas) pridėjo 14 taškų ir 6 atkovotus kamuolius, Steve'o Nasho (Styvo Nešo, 8 rez. perd.) ir Michaelo Finley (Maiklo Finlio) sąskaitose po 10 taškų. Jų treneris, Donas Nelsonas, už dvi technines pražangas aikštę turėjo palikti antrojo ketvirčio pabaigoje.

Kiti susitikimai:

"Indiana Pacers" - "Chicago Bulls" 101:77 (29:18, 20:14, 28:21, 24:24).

Nors Rytų konferencijos lyderiai iškovojo lengvą pergalę, tačiau tai jiems nemažai kainavo - traumą patyrė lyderis Jermaine'as O'Nealas.

"Pacers" krašto puolėjas pasitempė kairiojo kelio sausgysles antrojo ketvirčio pabaigoje ir, nors trauma atrodo nebūsianti rimta, abejojama, ar krepšininkas galės rungtyniauti kitose rungtynėse prieš "Dallas Mavericks".

"Chicago Bulls" treneris Scottas Skilesas (Skotas Skailsas) pasodino pagrindinius komandos krepšininkus ant suolelio jau trečiojo kėlinuko viduryje, kai "Pacers" pirmavo 21 tašku - 57:36.

"Pacers": R. Miller - 17 tšk., R. Artest - 15 tšk., 5 klaidos, A. Harrington - 15 tšk.

"Bulls": E. Curry - 13 tšk., J. Pargo - 12 tšk., R. Dupree - 10 tšk., 3 blokai

"New York Knicks" - "Atlanta Hawks" 96:84 (25:29, 25:15, 25:24, 21:16).

"Knicks": N. Mohammed - 18 tšk., 13 atk. kam., A. Hardaway - 14 tšk., D. Johnson - 14 tšk.

"Hawks": S. Jackson - 20 tšk., C. Crawford - 18 tšk., T. Hansen - 10 tšk.

"Denver Nuggets" - "Los Angeles Clippers" 102:80 (31:15, 22:30, 22:20, 27:15).

"Nuggets": C. Anthony - 22 tšk., A. Miller - 13 tšk., 7 rez. perd., Nene - 13 tšk.

"Clippers": P. Drobnjak - 24 tšk.

"Portland Trail Blazers" - "Houston Rockets" 85:93 (11:22, 27:26, 19:16, 26:19, 2:10) po pratęsimo.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes Portlendo komanda pirmavo 6 taškų persvara (81:75), tačiau Yao Mingas (Jao Mingas), po dviejų minučių taikliu dvitaškiu rezultatą išlygino - 81:81. Po Zacho Randolpho (Zako Rendolfo) dvitaškio "Trail Blazers" vėl pirmavo, tačiau tas pats Yao Mingas likus 20 sekundžių rezultatą vėl išlygino - 83:83. Paskutinis šeimininkų metimas buvo netaiklus ir dvikovos laimėtojas sprendėsi pratęsime.

Po Dereko Andersono dvitaškio pratęsime likus žaisti 3 minutes ir 13 sekundžių svečiai pirmavo vos 85:87, tačiau per likusį laiką "Trail Blazers" nepelnė nė taško ir buvo priversti pripažinti "Rockets" pranašumą

"Blazers": Z. Randolph - 20 tšk., 11 atk. kam., D. Stoudamire - 19 tšk., D. Miles - 16 tšk.

"Rockets": Y. Ming - 28 tšk., 13 atk. kam., 5 blokai, S. Francis - 22 tšk., 10 rez. perd., 9 atk. kam., 5 klaidos, C. Mobley - 10 tšk., 8 rez. perd.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.