Aštuntfinalio seriją iki trijų pergalių šilutiškiai uždarė be nesėkmių 3:0. Ketvirtfinalyje jų laukia Kauno „Žalgiris-2“.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje „Šilutė“ Vilkaviškio ekipą įveikė – 81:76, o antroje – 79:77.

Lemiamose rungtynėse Šilutės komandai Edgaras Preibys per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jalenas Warrenas, per 26 minutes pelnęs 16 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Julius Liesis pridėjo 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius bei 17 naudingumo balų.

Povilas Gaidys atkovojo 9 kamuolius, o Linas Lekavičius išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Jonas Levickas, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 22 taškai (7/8 dvit., 8/11 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai.

Mantvydas Žukauskas per 34 minutes surinko 18 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 2/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, bloką bei 22 naudingumo balus.

Šilutė“: Jalenas Warrenas 16 (2/4 trit.), Deividas Anužis (4/6 dvit.) ir Edgaras Preibys (5/6 baud., 6 atk. kam.) po 11, Linas Lekavičius 10 (4/7 dvit., 6 rez. perd.), Povilas Gaidys (4/7 dvit., 9 atk. kam.) ir Julius Liesis (5 atk. kam.) po 9, Karolis Sapiega 8 (2/3 trit.).

Perlas“: Jonas Levickas 22 (7/8 dvit., 8/11 baud., 25 naud.), Mantvydas Žukauskas 18 (5/6 dvit., 2/5 trit., 7 rez. perd.), Klaidas Metrikis 10 (2/8 trit., 8 atk. kam.), Rokas Stankevičius 9 (6 atk. kam.).