„Šiandien gerai puolėme, dalinomės kamuoliu – padarėme net 25 rezultatyvius perdavimus, - po pergalės džiaugėsi „Dzūkijos“ strategas N. Vasilevas. – Pirmajame kėlinyje turėjome problemų gynyboje, tačiau antrajame ketvirtyje pasitaisėme. Manau, kad mūsų komanda dar gali būti daug geresnė.“

Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs „Dzūkijos“ gynėjas Alejandro Hernandezas surinko 37 naudingumo balus užfiksavo naują sezono efektyvumo rekordą.

Gynėjas atliko ir 17 rezultatyvių perdavimų, taip pagerindamas dar vieną sezono rekordą. Ispanui pritrūko vos 1 rezultatyvaus perdavimo pakartoti visų laikų lygos rekordą.

Ankstesnis šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordas priklausė Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjui Marcui Carteriui.

N. Vasilevas taip pat džiaugėsi geru komandos kapitonu G. Navicku žaidimu: „Jis šiuo metu geroje sportinėje formoje, jis labai gerai treniruojasi. G. Navickas yra vienas iš vyriausių mūsų ekipos žaidėjų, bet jis labai profesionalus, geras pavyzdys kitiems.“

„Kai pataikė Anatolijus Kaširovas aš supratau, jog šitų rungtynių nelaimėsime, - po pralaimėjimo kalbėjo „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Antanas Sireika. – Valdemaras Chomičius, man sakė nepykti, jie patys stebėjosi, kad viskas krito.“

Rungtynėse galingai startavo „Dzūkijos“ gynėjas G. Navickas, kuris per kiek daugiau nei pirmąsias 4 minutes buvo pelnęs 12 taškų.

Nors pirmajame ketvirtyje komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau jau antrojo kėlinio pabaigoje „Dzūkija“ susikrovė dviženklį pranašumą (51:41), o trečiojo ketvirčio viduryje skirtumas peržengė ir 15 taškų (66:50).

„Šiauliai“: Omaras Prewittas 14, Donatas Sabeckis ir Ignas Vaitkus po 12, Šarūnas Beniušis ir Arminas Urbutis 11, Laurynas Birutis 8, Evaldas Šaulys 7, Mantvydas Žukauskas 4, Rytis Pipiras 3, Kristupas Žemaitis 2.

„Dzūkija“: Gediminas Navickas 22, Alejandro Hernandezas 16 (17 rez. perd.), Gediminas Žalalis 15, Paulius Petrilevičius 15, Mindaugas Sušinskas 12, Anatolijus Kaširovas 11, Dominykas Domarkas 9, Domagoj Samač 3, Egoras Gontarevas 2 taškai.