„Į Šiaulius atvyksta vis dar jaunas ir alkanas, bet tuo pačiu nemažą patirtį sukaupęs žaidėjas, – papildymą pristatė komandos vyr. treneris Žydrūnas Urbonas. – Neabejoju, kad be taiklių Luko tritaškių, jo krepšinio suvokimas ir situacijų skaitymas bus vieni pagrindinių ginklų padedant siekti pergalių mūsų komandoje.“

Ketverius pastaruosius metus Vilniaus „Ryto“ ekipoje praleidęs marijampolietis praėjusį sezoną vietiniame čempionate rinko po 6,1 taško, sugriebdavo po 3,3 kamuolio bei atlikdavo po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

FIBA Čempionų lygoje 199 cm ūgio krepšininko statistiniai rodikliai buvo geresni – 7,5 taško, 5,2 atkovoto kamuolio ir 10,3 naudingumo balo per rungtynes.

„Su Luku esame puikiai pažįstami, kadangi teko ne vienerius metus kartu dirbti jaunimo rinktinėse. Tai labai talentingas, kovingas ir gero charakterio žmogus, – apie atvykstantį žaidėją kalbėjo trenerio asistentas Vaidas Pauliukėnas. – Šiauliuose jis turės puikų šansą iš naujo įrodyti savo vertę bei mėgautis krepšiniu.“

Atstovaudamas Lietuvos jaunimo rinktinėmis Uleckas iškovojo net 4 medalių komplektus. Europos čempionato (U16) sidabrą 2015 m., pasaulio čempionato (U17) bronzą ir Europos čempionato (U18) sidabrą 2016 m. bei Europos čempionato (U18) bronzą 2017 m.

Prieš etapą sostinės komandoje anksčiau krepšininkas vilkėjo Kauno „Žalgirio“ bei Prienų „Cbet“ ekipų marškinėlius.