Kova aikštelėje vyko vos porą minučių, kai po Tatjanos Khatsko dvitaškio „Rūta-Universitetas“ atsiliko minimalia persvara - 6:7. Beveik pusę komandos taškų pirmajame kėlinuke surinkusi Lina Aglinskaitė ir Eglė Šikšniūtė labiausiai prisidėjo prie klaipėdiečių spurto ketvirčio viduryje, per kurį „Fortūnos“ pranašumas tapo dviženkliu.

Antrojo kėlinuko pradžioje po 5 iš eilės Simonos Dobrovolskytės taškų komandas skyrė jau 22 taškai - 16:38. Po minutės pertraukėlės „Rūtai-Universitetui“ pavyko išlyginti žaidimą, tačiau prieš didžiąją pertrauką aikštelės šeimininkės triskart suklydo, leisdamos „Fortūnai“ padidinti persvarą iki 29 taškų.

Didžiąją dalį trečiojo ketvirčio šiaulietės kiek atsipalaidavusioms varžovėms niekuo nenusileido, bet jo pabaigoje uostamiesčio krepšininkės pataikė 3 tolimus metimus, dar kartą nubausdamos „Rūtą-Universitetą“ už klaidas puolime - 42:84. Per paskutines 10 minučių viešnios apsukų puolime nemažino ir ne tik dar padidino savo persvarą, bet ir pirmą kartą šiame sezone surinko triženklį taškų skaičių.

„Fortūna“ dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių - 56:28.

„Rūtai-Universitetui“ 17 taškų surinko komandos debiutantė Indrė Mikelėnaitė, 15 pridėjo A. Kirijenko, 9 - T. Khatsko.

„Fortūnai“ L. Angliskaitė pelnė 22, S. Dobrovolskytė - 19, E. Šikšniūtė - 15 taškų.