„Šiaulių krašto krepšinio vaidmuo atskirais Lietuvos valstybės nepriklausomybės laikotarpiais buvo ypatingas. Tarpukario Lietuvoje šio krašto krepšinio mylėtojai buvo vieni pagrindinių šios sporto šakos vystytojų, – pabrėžė apybraižų ciklo idėjos ir scenarijaus autorius Mindaugas Balčiūnas. – Atkūrus nepriklausomybę, tiek Šiaulių treneriai, tiek krepšininkai buvo vieni pagrindinių istorinių Lietuvos krepšinio laimėjimų kalvių.

Šioje serijoje atskleidžiamos iki šiol negirdėtos istorijos, charakterizuojančios įdomų, prasmingą ir neįprastą Šiaulių krašto krepšinio raidą.“

Šioje „Tylieji Lietuvos krepšinio herojai“ serijoje apie Šiaulių krepšinio ištakas pasakoja sporto istorikas Arūnas Petraitis, buvęs krepšinio klubo „Šiauliai“ vadovas Adomas Klimavičius ir studentų krepšinio puoselėtojas Juozas Pabrėža.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės