Sugrįžimas. Šiose rungtynėse „Šiaulių“ ekipos aprangą vėl apsivilko Rokas Giedraitis. 23 metų puolėją Šiaulių klubui paskolino Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Pirmoji rungtynių dalis. Pirmosios 20 rungtynių minučių į jokius klausimus neatsakė. Per pirmuosius du kėlinius komandos keitėsi taškai ir rezultatyviomis atkarpomis, todėl prieš ilgąją pertrauką minimaliu pranašumu priekyje buvo „Lietkabelio“ krepšininkai (36:35).

Pirmasis spurtas. Iš ilgosios pertraukos „Šiauliai“ grįžo su dviguba energija. Saulės miesto klubas trečią kėlinį pradėjo pelnydami 10 taškų be atsako ir atitrūko didžiausiu skirtumu šiose rungtynėse (36:45). Kiek vėliau šiauliečiai padidino varžovų deficitą ir iki 10 taškų (47:57).

Atsakas. Po minėtosios atkarpos „Lietkabelis“ ginklų nesudėjo ir trečio ketvirčio pabaigoje pradėjo atsakomąjį spurtą. Galiausiai atkarpą 16:5 sužaidę panevėžiečiai persvėrė rezultatą savo naudai (67:63).

Atomazga. Ketvirto kėlinio pabaigoje „Lietkabelio“ žaidimas visiškai subyrėjo. Panevėžiečiai nesugebėjo sustabdyti „Šiaulių“ puolimo, kurio dėka jų deficitas vėl tapo dviženklis (75:88).

„Lietkabelis“: Jurica Žuža 19 tšk., Simas Buterlevičius 18 tšk., Miljanas Pavkovičius 15 tšk. (9 rez. perd.), Arnas Labuckas ir Mile Iličius po 8 tšk.

„Šiauliai“: Artūras Jomantas 18 tšk., Davidas Dudzinski 15 tšk., Rokas Giedraitis 14 tšk., Assemas Marei’us 13 tšk., Mike’as Scottas ir Gintaras Leonavičius po 10 tšk., Domagoj Bubalo 8 tšk.