Antro kėlinio pabaigoje šeimininkų persvara siekė vos tris taškus (40:37), tačiau tada šiauliečiai įjungė kur kas aukštesnę pavarą, spurtavo 25:3 ir išsprendė mačo likimą. Iš viso „Šiauliai“ per paskutinius du ketvirčius pelnė net 66 taškus.

„Šiauliai“: Jeffas Allenas 21 (10 at. kam.), Rokas Giedraitis 18, Karolis Babkauskas 14, Gintaras Leonavičius 13 taškų.

„Nevėžis“: Marcusas Monroe 18, Vaidotas Volkus 16, Roderickas Camphoras 14 taškų.

Pagal labai panašų scenarijų klostėsi ir rungtynės Alytuje, kur vietos „Dzūkija“ (16/12) 101:74 (12:22, 32:20, 32:15, 25:17) pranoko Prienų „Prienus“ (6/22), nors po dviejų kėlinių pirmavo vos dviem taškais.

Visgi antrą mačo dalį galingai žaidę šeimininkai laimėjo net 57:32 ir nepaliko prieniškiams jokių iliuzijų apie pergalę.

Įspūdingai „Dzūkijos“ gretose pasirodė Artūras Jomantas, kuris per 31 min. surinko 28 taškus ir net 36 naudingumo balus.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 28 (10/16 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 5/5 baudos, 6 rez. perd., 36 naud. balai), Fedoras Dmitrievas 23, Paulius Dambrauskas 16, Ismetas Sejfičius 9, Osvaldas Mačernis 8 taškai.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 15, Vidmantas Sragauskis 14, Dominykas Milka 13, Paulius Ivanauskas 10, Gediminas Maceina ir Domantas Šeškus po 9 taškus.