Mačą sėkmingiau pradėjo šiauliečiai, kurie tiksliau žaidė puolime ir po dešimties minučių pirmavo 23:20. Antrajame ketvirtyje šeimininkai nenuleido rankų ir suaktyvino žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Klaipėdos krepšininkų pastangos davė vaisių. „Neptūnas“ netruko pasivyti ir aplenkti varžovus. Prasidėjus didžiajai pertraukai klaipėdiečiai turėjo 6 taškų persvarą - 46:40.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ toliau kontroliavo situaciją aikštėje. Nors „Šiauliai“ stengėsi pasivyti varžovus, tačiau šeimininkai neleido svečiams įsismaginti ir susigrąžinti iniciatyvos. Po trisdešimties minučių Klaipėdos ekipa pirmavo 66:57.

Paskutiniame ketvirtyje Lauryno Samėno vedami „Šiauliai“ kilo į lemiamą kovą ir buvo sumažinę deficitą iki 2 taškų, tačiau pasivyti varžovų taip ir neįstengė. „Neptūnas“ atlaikė visus šiauliečių bandymus spurtuoti ir šventė pergalę.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 17 (2/2, 3/5, 4/4 baudos, 29 naud. balai), Marius Runkauskas 16 (4/9), Evaldas Dainys 12, Laurynas Mikalauskas 11, Davidas McClure'as 10 taškų.

„Šiauliai“: Laurynas Samėnas 26 (4/6 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 9/10 baudos, 6 klaidos), Lewisas Jacksonas 14, Vytautas Šulskis ir Ovidijus Galdikas po 10, Papa Dia 9 taškai.