Lietuvis per 27 minutes aikštelėje pelnė 14 taškų, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius bei buvo rezultatyviausias Berlyno klubo krepšininkas.

Jo vedami ALBA krepšininkai po atkaklios kovos 86:80 (18:31, 25:12, 20:17, 23:20) įveikė svečius iš Liudvigsburgo.

Tai buvo penktoji R. Giedraičio ekipos pergalė Vokietijos krepšinio lygoje iš tiek pat galimų.

Puolėjas vidutiniškai aikštėje praleidžia po 22 minutes, per kurias renka po 15,3 taško, 4 atkovotus kamuolius, o tritaškius pataiko net 63,6 proc. taiklumu.

Europos taurės turnyre R. Giedraitis – taip pat ALBA lyderis. Kol kas grupės etape puolėjas vidutiniškai žaidžia po 28 minutes, per kurias pelno po 15,5 taško, atkovoja po 4,3 kamuolio ir renka net po 21 naudingumo balą.

Berlyno ALBA: Rokas Giedraitis 15, Luke'as Sikma 13 (10 atk. kam.).

Liudviksburgo „MHP Riesen“: Lamontas Jonesas 12, Malcolmas Hillas 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)