Praėjusią savaitę iš Katalonijos sostinės žalgiriečiai parsivežė dvi nesėkmes, tačiau antrasis serijos susitikimas leido įsitikinti, kad žaliai balti gali mesti iššūkį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams. Apie tai „Žalgiris Insider“ tinklalaidėje kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjo žaliai baltų trenerių štabo atstovas Gintaras Krapikas.

„Skaičiai nemeluoja. Nepaisant to, kad antrosios serijos rungtynės buvo ženkliai geresnės nei pirmosios, bet pergalės negavome ir grįžome namo su rezultatu 0-2. Kad ir kaip būtų, iš antrųjų rungtynių galime paimti kryptį, kad fiziškumas ir agresyvumas turi būti nemažesnis, o kai kur netgi ir didesnis. Tokį lygį iš dalies turėjome sezono metu, ypač žaisdami namuose. To mums labai reikės. Be to tikėtis teigiamos rungtynių baigties net nėra įmanoma“, – aiškino treneris.

Antrajame serijos susitikime žalgiriečiai rungtynėse laikėsi dėl beveik visiškai katalonams prilygusių puolimo apsukų. Tiesa, vertindamas komandos gynybą G. Krapikas sutiko, kad susitikime žalgiriečių taikytas rizikas „Barcelona“ sugebėjo išnaudoti savo naudai.

„Kažką vis tiek tokiai komandai reikia atiduoti. Visgi, ką jiems atidavėme, jie puikiai išnaudojo. Turiu galvoje, kad pataikė tie žmonės, kurie pakliuvo po ranka. Norėjome parizikuoti su kelis metimus pataikiusiu Nikola Kaliničiumi. Tai mums neleido sumažinti įmetamų taškų skaičių, nors gynėmės su geresniu fiziškumu. Kaip bebūtų, jie taškų įmetė beveik tiek pat kiek pirmose rungtynėse. Ta mūsų energija labiau padėjo mūsų puolimui, lyginant su pirmomis rungtynėmis,“ – teigė G. Krapikas.

Prenumeratoriams skirtoje tinklalaidės dalyje G. Krapikas vaizdžiai pasisakė ir apie būsimas trečiadienio vakaro trečiąsias serijos rungtynes su „Barcelona“.

„Baimina tai, kad nepradėtume galvoti, kad atvažiavę į savo areną, dabar 15 tūkstančių už mus atliks darbą. Ne, to nebus. 15 tūkstančių mums padės atlikti darbą, kurį mes turime atlikti. Turime tęsti tą fiziškumą, o lyderiai jį turi dar ir pakelti. Tik tada galime tikėtis, kad triukšmas, varžovui puolant jį išmuš iš vėžių, bet darbą turime atlikti mes, o žiūrovai mums padės“, – tikino specialistas.

Jei prireiks ketvirtų rungtynių, jos Kaune bus žaidžiamos penktadienį, gegužės 5 d., o penktosios gegužės 9 d. vėl vyktų Katalonijos sostinėje.

Eurolygos finalo ketvertas Kaune numatytas gegužės 19-21 dienomis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės