Rungtynes komandos pradėjo taikliais metimais ir puikiai rungtyniavusios „Jaunųjų talentų“ žaidėjos neleido „Sūduvai“ pabėgti į priekį. Kėlinio viduryje po keturių iš eilės Agnės Bobinaitės pelnytų taškų, vilnietės išsiveržė į priekį – 10:7. Komandos apsikeisdavo taikliais metimais ir neleisdavo nei vienoms, nei kitoms pabėgti į priekį (14:14). Tiesa, kėlinį sėkmingiau baigė marijampolietės, kurios po taiklių Laimos Rickevičiūtės ir Dovilės Saurazaitės metimų po pirmųjų dešimties minučių pirmavo minimalia persvara – 18:17.

Antrąjį ketvirtį „Jaunieji talentai“ pradėjo spurtu 10:0 ir sužaidus kiek daugiau nei tris minutes išsiveržė į priekį – 27:18. Nors „Sūduvai“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, tačiau ambicijų neslėpę „Jaunieji talentai“ nebuvo linkę sustoti. Po taiklių Lauros Juškaitės ir Gintarės Paulauskaitės dvitaškių, pasibaigus antrajam kėliniui vilniečių pranašumas buvo jau 10 taškų – 39:29.

Po ilgosios pertraukos Sandra Baliutavičiūtė pelnė 4 taškus be atsako bei sumažino „Sūduvos“ atsilikimą iki 6 taškų – 33:39. Nors marijampolietės aktyviai vijosi varžoves, tačiau po A. Bobinaitės tritaškio, „Jaunųjų talentų“ persvara vėl šoktelėjo – 46:39. Po „Sūduvos“ spurto 6:0, marijampolietės jau pradėjo kvėpuoti į nugaras varžovėms – 46:45. Puikiai puolime sužaidusios vilnietės ir po trečiojo ketvirčio turėjo 5 taškų pranašumą prieš LMKL vicečempiones – 58:53.

Paskutiniame ketvirtyje „Jaunieji talentai“ iniciatyvos ir toliau neatidavė, tačiau po taiklių Ivetos Šalkauskės metimų, marijampolietės atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 62:65 bei privertė vilniečių trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Įpusėjus kėliniui po Sabinės Dukatės tritaškio „Sūduva“ pasivijo varžoves ir išlygino rezultatą – 67:67. Visgi pergalės „Jaunieji talentai“ nebuvo linkę atiduoti. Kėlinio pabaigoje nežmonišką puolimą pademonstravusios vilnietės nepaliko jokių šansų „Sūduvai“ ir iškovojo sensacingą pergalę rezultatu 86:72.

„Jaunieji talentai“: L. Juškaitė 29 (11 atk. kam., 43 naud. bal.), A. Bobinaitė 22, E. Mauraitė 9.

„Sūduva“: I. Šalkauskė 19 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), S. Baliutavičiūtė 16 (10 atk. kam.), E. Briedytė 15 (3/3 tritaškiai).

Antrojo rato kovas pergale pradėjo Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (5/3), kurios svečiuose rezultatu 58:52 (16:5, 12:13, 12:14, 18:20) įveikė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (2/6).

Rungtynių pradžia abejoms komandoms buvo labai nerezultatyvi. Sužaidus pirmajame kėlinyje 5 minutes, vieno taško persvara priekyje buvo „Aistės-LSU-Paradis“ (4:3). Visgi, „Aistėms“ pirmosios pavyko pralaužti puolimo ledus. Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos 3 minutėms, „Sirenų“ atsilikimas kiek padidėjo – 5:11. „Sirenoms“ iki kėlinio pabaigos pelnyti taškų nepavyko, o „Aistės“ dar labiau pabėgo į priekį – 5:16.

Antrasis kėlinys „Sirenoms“ ir vėl nebuvo sėkmingas, o „Aistės“ metimus realizavo tiksliai. Sužaidus 5 minutes, po Akvilės Baronėnaitės metimo „Sirenų“ atsilikimas sumažėjo iki 12 taškų – 10:22. Nors „Sirenos“ itin kovingai žaidė kovodamos dėl kamuolių, tačiau pabaigti sėkmingai atakų dažniausiai nepavykdavo. Baigiantis kėliniui tiksliai tritaškį realizavo Gintarė Jasiunskaitė ir prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą – 18:28.

Po ilgosios pertraukos tiek „Sirenos“, tiek ir „Aistės“ puolime žaidė ganėtinai sėkmingai, bet susikrautas „Aisčių“ pranašumas leido joms išlikti priekyje. Likus iki kėlinio pabaigos žaisti 3 minutes, „Sirenoms“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų – 28:35. Kėlinį taikliu baudos metimu baigė Neringa Sakadaitė, kuri „Aisčių“ pranašumą padidino iki 8 taškų – 40:32.

Ketvirtį tritaškiu pradėjo A. Baronėnaitė ir sumažino „Sirenų“ atsilikimą iki 5 taškų – 35:40. Tačiau Po Lauros Svarytės metimų „Aistės“ ir vėl pabėgo į priekį – 50:37. Du „Sirenų“ taiklūs tritaškiai metimai leido vėl kiek priartėti – 43:52. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, po taiklaus G. Jasiunskaitės metimo, „Aisčių“ persvara kiek sumažėjo – 54:49, o po taiklių A. Baronėnaitės baudų metimų komandas teskyrė 3 taškai – 51:54. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, „Aisčių“ pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų – 58:51. „Sirenoms“ stebuklo sukurti nepavyko, o „Aistės“ pergalę iškovojo rezultatu 58:52.

„Hoptrans-Sirenos“: R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15 (6 per. kam.), G. Jasiunskaitė 13 (3/12 tritaškiai), A. Baronėnaitė 13 (10 atk. kam.).

„Aistės-LSU-Paradis“: N. Skadaitė 15 (6 rez. perd.), L. Svarytė 13 (14 atk. kam., 25 naud. bal.), L. Želnytė 13.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)