Pirmas kėlinys vyko lygioje ir atkaklioje kovoje. Po Simo Buterlevičiaus ir Dainiaus Šalengos dviejų tritaškių iš eilės „Rūdupis“ pirmavo 15:11, bet po 10 minučių grumtynių rezultatas buvo lygus 17:17. Paskutinę kėlinio sekundę pusiausvyrą sugrąžino vilniečių įžaidėjas Tyrese'as Rice'as.

Antrą ketvirtį geriau - spurtu 5:0 - pradėjo „Lietuvos rytas“ 22:17, bet aikštės šeimininkai toli pabėgti svečiams neketino leisti 27:32 (15 min.) ir 31:32 (17 min.). Netrukus Vilniaus klubas Mindaugo Katelyno, Lawrence'o Robertso, T. Rice'o ir Artūro Jomanto pastangomis įgijo rekordinę 10 taškų persvarą - 44:34.

Trečiame ketvirtyje „Rūdupio“ krepšininkai ėmė tiesiog negailestingi „bombarduoti“ „Lietuvos ryto“ krepšį tolimais metimais. Po Gedimino Oreliko trijų tolimų šūvių iš eilės ir D. Šalengos tritaškio prieniškiai įsiveržė į priekį - 59:56. Pasinaudoję vilniečių sutrikimu, pakiliai rungtyniavę aikštės šeimininkai po Armino Urbučio dėjimo susikūrė ganą saugią 9 taškų persvarą - 65:56. Po trijų kėlinių „Rūdupis“ pirmavo - 65:59.

Lemiamame ketvirtyje vilniečiai ėmė vytis varžovus - 65:69. Po M. Katelyno ir Reinaldo Seibučio taškų svečiai iš sostinės visai priartėjo prie „Rūdupio“ - 68:69. 35-ą minutę L. Robertas metimu su pražanga po ilgesnės pertraukos išvedė vilniečius į priekį - 71:70. Toliau vyko kova taškas į tašką.

Po penkto D. Šalengos tritaškio iš tiek pat galimų bei Gintaro Kadžiulio baudų prieniškiai vėl atitrūko - 78:73 (likus 4 min.). „Lietuvos rytas“ tik valios pastangomis priartėjo 76:79. D. Šalengos ir Justino Sinicos metimais „Rūdupis“ likus 16 sek. pirmavo 87:83, bet L. Robertsas pataikė abi baudas 85:87 (likus 9,2 sek.).

Po greitos pražangos prieš J. Sinicą, pastarasis pataikė tik 1 (88:85). Prasidėjo pražangų loterija. Kitoje aikštės pusėje T. Rice'as prie baudų metimo linijos nesuklydo 88:86. J. Sinicai ranka taip nesudrebėjo nesudrebėjo 90:87. T. Rice'as likus 0,7 sekundės įmetė tik pirmą baudą ir sąmoningai prametė antrą, bet kamuolį atkovojo „Rūdupio“ krepšininkai, kurie ir šventė gražią pergalę 90:88.

„Rūdupis“ - „Lietuvos rytas“ - 90:88 (17:17, 17:27, 31:15, 25:29).

„Rūdupis“ Dainius Šalenga 27 (4/6 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai, 4/6 baudos), Gediminas Orelikas 15 (1/1 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/6 baudos), Edgaras Želionis 10 (7 atk. kam., 4/5 dvitaškiai, 2/3 baudos), Justas Sinica 9 (4/6 baudos), Gintaras Kadžiulis 8, Adas Juškevičius ir Simas Buterlevičius po 7, Arminas Urbutis 5 taškai. Aidas Viskontas ir Paulius Ivanauskas taškų nepelnė.

„Lietuvos rytas“: Tyrese‘as Rice‘as 20 (4 rez. perdav., 6 išprov. pražang., 6/15 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/6 baudos), Mindaugas Katelynas (6/11 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir Renaldas Seibutis (3/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos) po 14, Aleksandras Rašičius 8, Lawrence‘as Robertsas 7, Artūras Jomantas, Vilmantas Dilys ir Steponas Babrauskas po 6, Predragas Samaradžiski 3 taškai. Paulius Dambrauskas ir Bradas Newley nežaidė.