T. Delininkaitis per 34 minutes pelnė 26 taškus (4/5 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

P. Čukinas per 24 minutes pelnė 6 taškus (3/8 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Odesos komandai D. Pakamanis per 39 minutes surinko 23 taškus (4/8 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Kitame pusfinalyje Lvovo „Politechnika-Galičina“ ekipa su Gediminu Navicku svečiuose po pratęsimo 88:91 (17:23, 22:18, 16:15, 24:23, 9:12) nusileido Krivoj Rogo „Krivbasbasket“ komandos krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-1.

G. Navickas per 35 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 ir prasižengė 5 kartus.

Ukrainos Superlygos finale debiutavęs Donecko "Doneck" klubas, kuriam atstovauja Martynas Andriukaitis ir Žydrūnas Urbonas, pateko į finalą ir žais su čempionės titulą ginančia Mariupolio "Azovmaš" komanda, kurioje vyriausiuoju treneriu dirba Rimas Girskis bei rungtyniauja Simonas Serapinas, Rolandas Jarutis ir Marius Prekevičius.

M. Andriukaitis per 14 minučių pelnė 7 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir dukart pažeidė taisykles.

Ž. Urbonas per 13 minučių įmetė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.