Pirmąjį serijos mačą, kuris dėl neramumų Ukrainoje vyko Kaune „Budivelnik“ laimėjo rezultatu 86:82.

Ketvirtfinalio etape „Budivelnik“ jau laukia savo varžovų, kurie paaiškės jau rytoj po Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipų atsakomųjų rungtynių.

26 minutes aikštėje praleidęs D. Lavrinovičius prie komandos pergalės pridėjo 15 taškų (2/4 dvit., 1/1 trit., 8/10 baudos), po krepšiu sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, išprovokavo 10 varžovų pražangų, 4 kartus prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

D. Šalenga taip pat buvo rezultatyvus. Jis per 23 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir kartą prasižengė.

Beveik 17 minučių ant parketo praleidęs M. Anisimovas įmetė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.

„Budivelnik“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo DaJuanas Summersas pelnęs 18 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Deshaunas Thomasas kurio sąskaitoje 17 taškų, Willas Danielsas pridėjo 14 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.