Katalonai išvykoje 83:89 (17:23, 23:23, 21:25, 22:18) neatsilaikė prieš Saragosos „Casademont“ (5-1) klubą, kuris žaidžia be traumą besigydančio Renaldo Seibučio.

Turnyrinėje lentelėje „Barceloną“ aplenkusi Saragosos komanda pirmavo beveik viso susitikimo metu. Į pergalę ją vedė buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius D.J. Seeley ir Robinas Benzingas. Jie pelnė po 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose vėl blizgėjo buvusio žalgiriečio Brandono Davieso ir Nikola Mirotičiaus tandemas. Puolėjai pelnė po 21 tašką. Amerikietis surinko 18 naudingumo balų, o ispanas – 31.

Kitose Ispanijos čempionato rungtynėse sekmadienį susitiko du lietuvių atstovaujami klubai: Bilbao „RETAbet“ (4-2) 92:80 (18:20, 26:16, 20:22, 28:22) įveikė Fuenlabrados „Montakit“ (2-4).

Arnoldas Kulboka nugalėtojams per 22 minutes surinko 9 taškus (0/1 dvit., 3/8 trit.) ir 4 kartus prarado kamuolį.

„Montakit“ centras Egidijus Mockevičius žaidė 21 minutę ir įmetė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 baud.) bei atkovojo 2 kamuolius.

Tuo metu Deividas Dulkys blankiai pasirodė sostinėje, kur jo atstovaujama Manresos „BAXI“ (1-5) 74:94 (28:27, 16:28, 15:21, 15:18) nepasipriešino Madrido „Real“ (6-0).

21 minutę ant parketo praleidęs D. Dulkys pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)