Lietuvių vedama „Baskonia“ savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 92:89 (14:22, 22:19, 24:21, 32:27) palaužė Malagos „Unicaja“ (3-6) krepšininkų pasipriešinimą.

Karjeros rezultatyvumo ir naudingumo rekordus pagerinęs T. Sedekerskis per 30 minučių pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 1/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 35 naudingumo balus.

Slogiai startavęs, bet lemiamu metu atsakomybę ant savo pečių nešęs R. Giedraitisper 37 minutes įmetė 11 taškų (0/3 dvit. 1/6 trit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei R. Giedraitis pataikė itin svarbų tritaškį (87:83), o paskutinėmis sekundėmis lietuvis laikė kamuolį savo rankose, kai varžovams buvo būtina stabdyti „Baskonia“ pražangomis.

R. Giedraičio rankos nedrebėjo – jis realizavo abu baudų metimus tiek likus žaisti 10 sekundžių (90:87), tiek likus žaisti 6 sekundes (92:89). Paskutinėmis sekundėmis „Unicaja“ bandė gelbėtis tritaškiu, tačiau metimas tikslo nepasiekė.

Lietuviams sekmadienio vakarą geriausiai talkino Jaysonas Grangeris, pelnęs 24 taškus. Po 13 taškų prie pergalės pridėjo Vanja Marinkovičius ir Simone Fontecchio.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)