Trečio kėlinio pradžioje po Nikolos Mirotičiaus dvitaškio „Barcelona“ pirmavo 57:34, tačiau serbai nebuvo linkę sudėti ginklus anksčiau laiko.

Iki lemiamo kėlinio „Crvena Zvezda“ skirtumą apkarpė iki 12-os taškų (65:53), o ketvirtame ketvirtyje sužaidus 3 min. komandas beskyrė tik 8-i taškai (67:59).

„Barcelona“ strategas Šarūnas Jasikevičius po buvusio žalgiriečio Nate'o Wolterso dvitaškio paprašė minutės pertraukėlės ir per ją negailėjo balso stygų dėstydamas savo auklėtiniams žaidimo planą.

Šeimininkai negalėjo atsipalaiduoti iki paskutinių minučių: likus mažiau nei 2 min. serbai atsiliko 70:78.

Exumas Dante ir Nigelis Hayesas-Davisas tiksliai užbaigė „Barcos“ atakas ir turnyro lyderiai į savo sąskaitą įsirašė 22-ą pergalę – 82:70.

Rokas Jokubaitis per 15 min. pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai žaidė Nikola Mirotičius – 19 taškų ir 20 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19 (7/7 dvit.), Dante Exumas 13 (5/6 dvit., 3 perimti kam.), Brandonas Daviesas 12 (5/6 dvit., 6 atkov. kam.), Rokas Jokubaitis 10, Rolands Šmits 8 taškai.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 17 (2/4 trit., 5/6 baud.), Nikola Ivanovičius 13, Luka Mitrovičius 9 (6 atkov. kam.), Stefanas Markovičius 7 taškai.