Svečiai pirmojo kėlinio pabaigoje spurtavo ir susikrovė 9 taškų pranašumą, kurį po truputį didino ir iškovojo lengvą pergalę.

„Sarthe Basket“: Brianas Chase 17 Dewarickas Spenceris 14, Alaina Koffi (11 atk. kam.) ir Maleye Ndoye po 12 taškų.

„Maccabi“: Carlosas Arroyo (7 rez. perd.), Lioras Eliyahu (10 atk. kam.) ir Omri Casspi po 19, Marcusas Brownas 14 taškų.

„Alba“ pirmą kartą pralaimėjo namuose

Berlybo „Alba“ krepšininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose. Iki šiol vokiečiai buvo laimėję visus šio sezono Eurolygos C grupės mačus savo žiūrovų akivaizdoje.

„Alba“ 68:73 (22:24, 19:20, 11:15, 16:14) nusileido Vitorijos „Tau Ceramica“ klubui ir patyrė penktąjį pralaimėjimą.

Iki rungtynių pabaigos likus porai minučių, šeimininkai dar turėjo vieno taško persvarą, tačiau tuomet baskai pelnė 6 taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai – 71:66.

„Alba“: Rashadas Wrightas 17, Immanuelis McElroy 11, Steffenas Hamannas 10 taškų.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 24, Tiago Splitteris 15 (8 atk. kam.), Pete‘as Mickealis 14, Mirza Teletovičius 13 taškų.

Ispanijos ekipai tai buvo šeštoji pergalė po aštuonių mačų, o vokiečiams penktasis pralaimėjimas.

„Lottomatica“ tik po pratęsimo įveikė Liublianos krepšininkus

Atkaklios rungtynėse vyko Romoje. Jose vietos „Lottomatica“ krepšininkai tik po pratęsimo 74:69 (22:16, 12:15, 18:12, 10:19, 12:7) įveikė Liublianos „Union Olimpija“ komandą.

Ketvirtoje kėlinio pradžioje Liublianos ekipa turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, tačiau ja nepasinaudojo. Šansą varžovams suteikė Sani Bečirovičius, kuris stabdydamas Sašo Ožboltą buvo nubaustas nesportine pražanga. Nors S. Ožboltas pataikęs abi baudas išlygino rezultatą (62:62), tačiau svečiai dar turėjo šansą suregzti ataką. Visgi Mirza Sarajlija prarado kamuolį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime tęsėsi nuožmi kova. Sužaidus 3 minutes minimaliu skirtumu priekyje buvo „Union Olimpija“ (67:66). Tačiau šeimininkai, pelnę 8 taškus be atsako, pabėgo į priekį bei iškovojo pergalę.

„Lottomatica“: Sani Bečirovičius 23 (11 išpr. praž.), Andre Hutsonas 10, Rodrigo De La Fuente 8, Brandonas Jenningsas 8 taškai.

„Union Olimpija“ Sašo Ožboltas 12, Mirza Begičius 9, Damjanas Rudezas 8 taškai.

C grupės turnyro lentelė:

1.Tau Ceramica*62722-62993
2.Lottomatica*62632-59339
3.Fenerbahce Ulker44599-5990
4.DKV Joventut44642-6402
5.Alba35553-606-53
6.Union Olimpija17588-669-81

A. Trifunovičiaus auklėtiniai neatsilaikė prieš „Efes Pilsen“

Nesėkmę Eurolygos D grupėje patyrė Aleksandro Trifunovičiaus treniruojama Atėnų „Panionios“ komanda. Ji savo aikštelėje 64:78 (11:25, 16:12, 25:22, 12:19) nusileido Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Branko Cvetkovičius taikliu tritaškiu buvo sumažinęs „Panionios“ atsilikimą iki 5 taškų (52:57), tačiau labiau priartėti svečiai varžovams nebeleido.

Ketvirtąjį kėlinį „Efes Pilsen“ pradėjo spurtu 9:2 ir susigrąžino saugų 14 taškų pranašumą (68:54), kurio per likusias 5 minutes nebeišvaistė.

„Panionios“: Raitsivetas Marinosas 22, Lonnt Baxteris 12, Ioannis Kalampokis 11 (9 rez. perd.), Branko Cvetkovičius 9 taškai.

„Efes Pilsen“: Bootsy Thorntonas 18, Keremas Gonlumas 17, Michailis Kakiouzis 15, Charlesas Smithas 11 taškų.

„Unicaja“ klubas turėjo vargo su „Air“ ekipa

Sunkią pergalę iškovojo Malagos „Unicaja“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje tik po atkaklios kovos 72:68 (20:17, 15:16, 14:20, 23:15) palaužė Avelino „Air“ komandą. Po trijų kėlinių dar 4 taškų pranašumą turėjo „Air“ (53:49), tačiau ketvirtajame kėlinyje ir tą italų persvarą šeimininkai ištirpdė.

36-ąją mačo minutę Tamaras Slay buvo dar kartą išvedęs į priekį „Air“ ekipą (62:60), tačiau tada Malagos krepšininkai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 7:2 ir pabėgo į priekį (69:64).

„Unicaja“: Marcusas Haislipas 17, Carlosas Cabezas 15, Robertas Archibaldas 13, Thomas Kelati 10 taškų.

„Air“: Chrisas Warrenas 16, Drake‘as Dieneras 15, Tamaras Slay 9, Ericas Williamsas 8, Marko Tušekas 7 taškai.

6.Žalgiris17543-628-85

Po ketvirtadienį sužaistų Eurolygos rungtynių tapo aiškios dar keturios „Top-16“ etapo dalyvės – „Maccabi“, „Unicaja“, „Tau Ceramica“ ir „Lottomatica“.

Anksčiau vietas tarp 16-os pajėgiausių turnyro komandų užsitikrinusių Pirėjo "Olympiakos" (Graikija), "Regal FC Barcelona" (Ispanija), Sienos "Montepaschi" (Italija), Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) ir Maskvos CSKA (Rusija) klubai.