Šarūnas Jasikevičius į aikštę metė Eurolygos kalibro startinį penketą (Kevinas Pangosas, Brandonas Daviesas, Axelis Toupane'as, Edgaras Ulanovas ir Paulius Jankūnas).

Tačiau drąsiai rungtynes pradėjusi Alytaus „Dzūkija“ pirmame kėlinyje pirmavo 7-ių taškų persvara (13:6). Pirmo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ pavijo svečius ir laimėjo ketvirtį 19:18.

Antrame kėlinyje svečiai neleido žalgiriečiams pabėgti, įpusėjus ketvirčiui šeimininkai pirmavo 25:24.

Antrą kėlinį užbaigė Aarono White'o dvitaškis su pražanga, švieslentė po pirmosios mačo pusės fiksavo nedidelį šeimininkų pranašumą – 31:28.

„Žalgiris“ atitrūko tik lemiamo kėlinio antroje pusėje.

Paskutiniosiomis minutėmis alytiškiams teko verstis net be trijų priekinės linijos žaidėjų. Dėl viršyto asmeninių pražangų limito aikštę ketvirtajame kėlinyje paliko Anatolijus Kaširovas, Paulius Petrilevičius ir Alanas Wigginsas.

Mačą sėkmingai užbaigę žalgiriečiai padovanojo nelengvą pergalę vyr. treneriui Šarūnui Jasikevičiui artėjančio gimtadienio proga: strategui kovo 5-ąją sukaks 42-eji metai.

Vienvaldžiais „Betsafe-LKL“ lyderiais vėl tapusius kauniečius į priekį vedė Paulius Jankūnas, pelnęs 17 taškų. Kapitonui sėkmingai talkino po 12 taškų įmetę Brandonas Daviesas bei Edgaras Ulanovas, kuris dar ir atkovojo 10 kamuolių.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17, Edgaras Ulanovas (10 atk. kam.) ir Brandonas Daviesas po 12, Artūras Milaknis 9, Vasilje Misičius 7, Kevinas Pangosas 6, Aaronas White ir Paulius Valinskas po 4, Gytis Masiulis 1 taškas.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 13, Anatolijus Kaširovas ir Charlesas Callisonas po 11, Gediminas Navickas 9, Parrishas Petty 7, Mindaugas Sušinskas 5, Paulius Danisevičius 2 taškai.