„Barca“ (25/4) sekmadienį namuose 85:87 (15:20, 18:22, 24:17, 28:28) neatsilaikė prieš principinį oponentą Madrido „Real“ (28/1) klubą.

Atkarpa 9:0 mačą pradėję madridiečiai pirmavo nuo pirmos iki paskutinės „El Clasico“ minutės. Ketvirto kėlinio viduryje komandas skyrė 13 taškų (61:74), bet tritaškiais prapliupę šeimininkai sugebėjo priartėti, o lemiamą minutę spurtavo 11:1 ir netgi kelioms sekundėms buvo persvėrę rezultatą – 85:84. Visgi viską į senas vėžes grąžino Nico Laprovittola dvitaškis su pražanga – 85:87.

Ši nesėkmė gana stipriai kerta per Katalonijos pasididžiavimo šansus laimėti reguliarųjų ACB lygos sezoną.

Tai buvo antras 40-mečio Pau Gasolio pasirodymas su „Barcelona“ apranga po sugrįžimo iš NBA. Jei į bavarų krepšį veteranas sukaupė 9 taškus, tai šį kartą per 9 min. jis taškais nepasižymėjo.

„Barcą“ gelbėti mėgino 21 tašką sumetęs Cory Higginsas, 18 taškų pasiūlęs Nickas Calathesas, 17 taškų surinkęs Nikola Mirotičius ir 12 taškų pridėjęs Kyle'as Kuričius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Rudy Fernandezas 13, Nico Laprovittola 12, Usmanas Garuba ir Tristanas Vukčevičius po 11, Fabienas Causeuras 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)