FIBA Europos taurės rungtynėse svečiuose kėdainiečiai 86:75 (23:18, 27:17, 19:31, 17:9) pranoko Saratovo „Avtodor“ (2-3) krepšininkus bei užsitikrino antrąją B grupės vietą.

Savo žiūrovų akivaizdoje „Nevėžis“ rusus spalį buvo palaužęs 84:83, todėl antroji pergalė prieš pagrindinius konkurentus garantavo vietą antrajame turnyro etape.

R. Cvirkos kariauna dar gali užimti savo grupėje ir pirmąją vietą. Tam reikia sulaukti Arhuso „Bakken Bears“ nesėkmės prieš Lisabonos „Benfica“ arba paskutiniajame ture patiems svečiuose nugalėti danus bent 16 taškų skirtumu.

Galingai susitikimą pradėjusi Kėdainių ekipa Rusijoje iškart pabėgo į priekį, o trečiajame kėlinyje jau triuškino varžovus 63:44. Vis dėlto šeimininkai nepasidavė ir dar tame pačiame trečiajame ketvirtyje prisivijo 66:69.

Lemiamame kėlinyje „Nevėžis“ pademonstravo įspūdingą gynybą ir spurto 10:2 dėka atitrūko 82:72. Vos 9 taškus per kėlinį pelnę rusai per likusias 2 minutes jau nebeatsitiesė ir buvo priversti pripažinti lietuvių pranašumą.

„Avtodor“: Micah Downsas 19 (6 atk. kam.), Earvinas Morrisas 13, Justinas Robinsonas 11.

„Nevėžis“: Malcolmas Grantas 19, Vladislavas Koreniukas (9 atk. kam.) ir Justas Tamulis po 15.

Europos taurės turnyro E grupės penktojo turo rungtynėse trečiadienį Klužo-Napokos U-BT (Rumunija) klubas, kuriam atstovauja Vaidas Kariniauskas, namuose 97:74 (19:13, 28:22, 22:17, 28:22) nugalėjo Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) ekipą.

V. Kariniauskas pelnė 10 taškų (dvitaškiai 3/4, baudos 4/7), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

Kitose grupės rungtynėse Stambulo BBSK (Turkija) ekipa, kuriai dėl traumos negali padėti Deividas Dulkys, išvykoje 80:76 (26:23, 22:18, 15:16, 17:19) įveikė Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) komandą.

Po keturias pergales ir vieną pralaimėjimą turinčios U-BT ir BBSK komandos grupėje dalinasi 1-2 vietas ir jau užsitikrino vietas kitame etape.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)