„Per pirmą minutę susirinko dvi greitas pražangas. Bet vos tik viena buvo anuliuota, jis įsijungė žvėries rėžimą ir per pirmą mačo dalį surinko 10 taškų bei 7 atkovotus kamuolius. Stengėsi gynyboje, blokavo kelis metimus ir šaltakraujiškai realizavo du baudų metimus, leidusius „Raptors“ įgyti 7 taškų persvarą (108:101)“, – 23-ejų metų lietuvį gyrė Samas Holako.

Iš viso JV per per 25 minutes pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių (6 – puolime), atliko 2 blokus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

34 pergales per 50 mačų pasiekusi „Raptors“ pagerino klubo rekordą. Kitas rungtynes „dinozaurai“ žais tik pirmadienį Detroite prieš „Pistons“ krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (64)