Dvikovos pradžia tapo tikru košmaru katalonų klubui – aikštės šeimininkai visiškai dominavo aikštėje ir po kelių minučių uraganinio puolimo pirmavo 20:6.

Po nokdauno ant kojų pakilę „Barcelona“ žaidėjai sugebėjo kiek aptirpdyti skirtumą, o prieš didžiąją pertrauką po Kyle'o Kuričiaus dvitaškio ir išlygino rezultatą 42:42.

Vis dėlto į didžiąją pertrauką UCAM išėjo pirmaudama 46:42.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniams perimti iniciatyvą pavyko tik trečiojo kėlinio pabaigoje po sėkmingo latvio Rolando Šmito žaidimo (60:64).

Svečiai išsaugojo nedidelę persvarą ir, nors Mursijos komanda sugrąžino intrigą pačioje rungtynių pabaigoje, pergale džiaugėsi „Barcelona“ vyrai.

Fantastiškai sužaidė „Barcelona“ lyderis Nikola Mirotičius. Jis pelnė 30 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 12/14 baudos), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 39 naudingumo balus.

Rokas Jokubaitis ir Brandonas Daviesas nežaidė dėl traumų.

UCAM: Isaiah Tayloras 25, Jordanas Davisas 19, Jamesas Webbas 13, Augusto Lima 11.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 30 (9 atk.k., 39 naud.b.), Dante Exumas ir Nicolas Laprovittola po 17, Jamesas Nnaji 8, Rolandas Šmitas 7.