Italijos taurės laimėtoja tapo varžybų favorite laikyta Milano „Olimpia Armani“ komanda. Lemiamose Finalo aštuoneto rungtynėse Ettore Messinos auklėtiniai 87:59 sutriuškino Pezaro „Carpegna Prosciutto“ krepšininkus.

Naudingiausio finalo žaidėjo (MVP) titulas atiteko Luigi Datomei, pelniusiam 15 taškų. Po 13 taškų prie pergalės pridėjo Kevinas Punteris ir Zachas LeDay.

„Olimpia Armani“ Italijos taurę laimėjo po trejų metų pertraukos ir 7-ą kartą istorijoje.

Savo ruožtu Serbijos taurės varžybas, pavadintas Radivojaus Koračo vardu, laimėjo kita Eurolygos komanda – Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji finalo rungtynėse 73:60 pranoko Belgrado „Mega Soccerbet“ krepšininkus.

„Crvena Zvezda“ ekipai tai buvo 7 istorijoje triumfas taurės turnyre, pergalė šiose varžybose iškovota po trejų metų pertraukos. Po 14 taškų laimėtojams surinko Johnny O'Bryantas ir Dejanas Davidovacas.

Lenkijos taurę iškovojo „Zeliona Gora“ komanda, kuri finale 86:73 nugalėjo Stargardo „Spojnia“ krepšininkus. Finalo MVP pripažintas rezultatyviausiai žaidęs danas Gabrielis Iffe Lundbergas, lemiamose rungtynėse pelnęs 21 tašką.

Tai buvo paskutinės Danijos rinktinės gynėjo rungtynės „Zeliona Gora“ gretose – kitą dieną po susitikimo oficialiai paskelbta, kad G. I. Lundbergas keliasi žaisti į Maskvos CSKA.

Taurė „Zeliona Gora“ komandai atiteko po trejų metų pertraukos ir 3-ią kartą turnyro istorijoje.

Taip pat sekmadienį finišavusias Čekijos taurės varžybas tradiciškai laimėjo „Nymburk“ krepšininkai, 96:71 sudoroję „Kolin“ komandą. Vojtechas Hrubanas nugalėtojams surinko 25 taškus. „Nymburk“ titulą laimėjo 15-ą kartą istorijoje ir 5-ą kartą paeiliui.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)