Trečią pergalę iškovojusi Vilniaus komanda įsitvirtino trečioje C grupės vietoje, o penktą pralaimėjimą patyręs Bilbao klubas atsisveikino su galimybėmis prasibrauti į „Top 16“ etapą.

Rungtynių pradžioje trauktis kur neturėję aikštės šeimininkai laikė iniciatyvą savo rankose ir pirmavo 22:16, tačiau tuomet savo žodį tarė ir „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Rungtynių eigą sau naudinga linkme perlaužę R. Kurtinaičio auklėtiniai beveik įpusėjus dvikovai pirmavo 42:35.

Po didžiosios pertraukos „Basket“ komanda trumpai perėmė rungtynių vadžias į savo rankas, tačiau tuomet vilniečiai su Chrisu Krameriu priešakyje surengė galingą spurtą ir įgijo dviženklę persvarą – 73:63. Ši paskutiniame kėlinyje išaugo iki 16 taškų (89:73) likus žaisti beveik 3 minutes ir svečių pergale jau niekas neabejojo.

Kitas rungtynes „Lietuvos ryto“ ekipa žais gruodžio 5-ą dieną savo aikštėje su Belgrado „Partizan“.

Nesustabdomas Bilbao mieste buvo Vilniaus ekipos legionierius Ch. Krameris, pagerinęs savo rezultatyvumo rekordą šiame turnyre (pernai per rungtynes su PAOK pelnė 23 taškus)

191 cm ūgio amerikietis trečiadienį per beveik 33 minutes pelnė 27 (6/10 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 6/6 baudos) taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė 3 kamuolius, dukart suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

„Lietuvos rytas“: Chrisas Krameris 27 (6/10 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 6/6 baudos, 7 rez.p. 38 naud.b.), Rokas Giedraitis 14, Loukas Mavrokefalidis 13 (7 atk.k.), Robertas Carteris 12, Martynas Echodas (5 atk.k.) ir Jimmy Baronas (6 rez.p.) po 10, Travisas Petersonas 6, Artūras Jomantas ir Mindaugas Lukauskis po 2.

„Basket“: Mickellas Gladnessas 15, Dejanas Todorovičius 14 (10 atk.k.), Alexas Mumbru 13, Jonathanas Tabu ir Pere Tomas po 11.