Revanšas. Lygiai prieš savaitę Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje „Lietuvos rytas“ nepaliko vilčių „Neptūnui: 97:79. Dar pirmajame kėlinyje vilniečiai tada pelnė net 38 taškus.

38. Šią taškų ribą „Lietuvos rytas“ Klaipėdoje peržengė tik trečiojo kėlinio viduryje.

Naujokai. „Lietuvos rytas“ dar neregistravo rungtynėms penktadienį oficialiai pristatyto Artūro Jomanto, o „Neptūno“ gretose dar nedebiutavo ir australas Angus Berndtas.

Nesportinė. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Lietuvos rytas“ buvo atitrūkęs 60:55, bet „Neptūnas“ priartėjo, M.Mažeika tritaškiu persvėrė rezultatą (61:60), o po nesportinės G.Oreliko pražangos klaipėdiečiai padidino skirtumą 63:60.

Gynyba. Per likusią 5 minučių atkarpą „Lietuvos rytas“ įmetė tik du taškus ir nebeatsitiesė po „Neptūno“ nokdauno. Klaipėdiečiai triumfavo 70:62.

Tritaškiai. Pirmojo taiklaus „Lietuvos ryto“ tolimojo metimo reikėjo laukti iki antrojo kėlinio pradžios. Beje, pirmajame kėlinyje prametę penkis, antrajame ketvirtyje vilniečiai pataikė penkis tritaškius.

Kliūtis. Sostinės klubas už varžovus taikliau metė ir iš dviejų, ir trijų tašų zonos, tačiau suklydo net 17 kartų – septynis daugiau nei šeimininkai.

Arena. Dvikovą stebėjo 5500 Klaipėdoje susirinkusių žiūrovų.

„Neptūnas”: Danielis Ewingas 21 (5 rez. perd.), Jerai Grantas 10, Donatas Zavackas 8, Martynas Mažeika ir Vytautas Šarakauskas po 6.

„Lietuvos rytas“: Deividas Gailius 15, Adamas Lapeta 11, Antanas Kavaliauskas 9, Kendrickas Brownas 8.