Martyno Sajaus vedama Manresos „Baxi“ (12-13) ekipa namuose 90:76 (25:20, 24:20, 24:15, 17:21) įveikė Fuenlabrados „Urbas“ (7-17).

Lietuvis per 22 minutes įmetė 15 taškų (5/6 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 28 naudingumo balus.

M. Sajaus bendraklubis Deividas Dulkys rungtynėms registruotas nebuvo.

Tuo metu dviejų lietuvių atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (6-18) komanda svečiuose 89:95 (20:26, 23:18, 26:30, 20:21) nusileido Madrido „Estudiantes“ (6-16).

Arnoldas Kulboka pralaimėtojams per 22 minutes surinko 7 taškus (2/4 dvit., 1/8 trit.), 8 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 5 naudingumo balus.

Regimantas Miniotas per 18 minučių pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

R. Miniotui esant aikštelėje Bilbao klubas turėjo geriausią įmestų/praleistų taškų santykį (+6), o A. Kulbokai – blogiausią (-12).

„Estudiantes“ snaiperis Dovydas Giedraitis nerungtyniauja dėl jo sezoną pabaigusios peties traumos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)