Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Š. Vasiliauskas pelnė 19 taškų, sugriebė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 29 su puse minutės (29:23) jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 11 bei visus 5 baudų metimus.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Michalas Michalakas, 14 – T. Lydeka.

Puolėjas iš Lietuvos per 25 žaidimo minutes (24:58) pataikė 7 dvitaškius iš 8, po krepšiais atkovojo 12 kamuolių, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

E. Bendžiaus sąskaitoje – 6 taškai (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 2/4, baudos 2/2), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, 4 klaidos ir 3 pražangos per nepilnas 24 minutes (23:42).

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Deonta Vaughas (14 tšk.), Andrea Crosiarolas (11 tšk.), Konradas Wysockis (10 tšk.) ir A. Eitutavičius (8 taškai).

22 su puse minutės (22:33) aikštelėje praleidęs gynėjas iš Lietuvos prametė abu tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6. be to jis sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

Antrą nesėkmę čempionate patyrė ir į šeštą vietą smuktelėjo Ovidijaus Galdiko atstovaujamas Gdynės „Asseco“ (4/2) klubas, išvykoje po pratęsimo 83:90 (24:26, 14:16, 20:14, 20:22, 5:12) nusileidęs į devintą poziciją pakilusiems Slupsko „Energa Czarna“ (3/3) krepšininkams.

Dvigubu dubliu svečių gretose pasižymėjęs O. Galdikas į šeimininkų krepšį įmetė 12 taškų, atkovojo 17 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 varžovų metimus bei po kartą suklydo ir prasižengė. Net 43 minutes (42:52) vidurio puolėjas pataikė 5 dvitaškius iš 7 bei abu baudų metimus.

Šešiolikos ekipų turnyre pirmauja visus šešis susitikimus laimėjęs Manto Česnauskio Vroclavo „WKS Šląsk“ klubas.

Lietuvių akistatoje Vokietijoje geriausiai pasirodė T. Klimavičius

Penktą pergalę Vokietijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (5/3) komanda, kuri namuose po atkaklios kovos 85:80 (12:22, 30:17, 17:18, 26:23) privertė pasiduoti daugkartinius Vokietijos čempionus Bambergo „Brose Baskets“ (6/2) krepšininkus, kurių gretose rungtyniauja ir lietuvis Mindaugas Katelynas.

T. Klimavičius nugalėtojų gretose buvo vienas naudingiausių žaidėjų – puolėjas iš Lietuvos per 28 minutes įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, kartą perėmė kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Kitas Bonos klube rungtyniaujantis lietuvis B. Veikalas per 19 minučių surinko 9 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit., 1/1 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, taip pat 2 sykius suklydo, blokavo varžovo metimą ir sykį pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems M. Katelynas per 16 aikštėje praleistų minučių įmetė 4 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

„Telekom Baskets“ ekipoje T. Klimavičiui geriausiai talkino Mickey McConnellas, kurio sąskaitoje taip pat 13 taškų.

„Brose Baskets“ gretose išsiskyrė Ryanas Thompsonas surinkęs 21 tašką.

L. Samėnas naudingu žaidimu nepasižymėjo

Dar vieną pralaimėjimą Vokietijos lygos čempionate patyrė Lauryno Samėno atstovaujama Tryro TBB (2/6) komanda, kuri svečiuose 57:65 (16:21, 19:20, 7:11, 15:13) turėjo pripažinti Frankfurto „Skyliners“ (2/6) krepšininkų pranašumą.

L. Samėnas per 17 žaidimo minučių įmetė 4 taškus (1/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 2 sykius suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė 17 taškų surinkęs Richardas Wiliamsas.

Pralaimėjusių gretose rezultatyvumu išsiskyrė Vitalis Chikoko, kurio sąskaitoje 15 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.