Taip Th. Heurtelis sau užtrenkė duris į nacionalinę komandą. Prancūzijos krepšinio federacijos prezidentas Jean-Pierre'as Siutatas piktinosi gynėjo sprendimu sulaužyti susitarimą, kurį pasirašė visi rinktinės žaidėjai, treneriai ir personalas.

Savo parašu rinktinės nariai patvirtino, kad neatstovaus agresorių Rusijos ir Baltarusijos klubams. Tik tokią sutartį pasirašę krepšininkai galėjo atstovauti Prancūzijai 2022 metų Europos čempionate.

Krepšininkas davė interviu pancūzų „L'Equipe“, kuriame bandė pateisinti savo pasirinkimą prakaitą lieti Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje tuo metu, kai Rusijos kariai tęsia brutalų karą Ukrainoje.

„Kai pasirašiau pasižadėjimą, dar nebuvau pasirinkęs „Zenit“ klubo. Nebuvau 100 proc. tikras dėl savo ateities, laukiau kitų pasiūlymų“, – prisipažįsta jis.

Čia mokami atlyginimai yra kitokie. Gaunu du ar tris kartus daugiau nei kitame Europos klube.
Thomas Heurtelis

Nepanašu, kad prancūzas kremtasi dėl to, kad buvo išbrauktas iš nacionalinės komandos.

„Ne aš priėmiau šį sprendimą. Gaila, pamatysime, kas bus toliau, ar grįšiu (į rinktinę), ar ne. Pirmiausia, turiu galvoti apie save. Visada yra garbė vilkėti Prancūzijos rinktinės marškinėlius, bet pirmoje vietoje galvoju apie savo šeimą, savo ateitį, savo vaikus.

Jei ekonominiu ir krepšinio požiūriu geriau likti čia, tai aš čia ir liksiu. Jei neturiu kažko kito, ką daryti?“, – retoriškai klausė „Zenit“ legionierius.

Krepšininkas nebūtų užtrukęs ieškodamas naujos karjeros stotelės apeidamas Rusijos klubų pasiūlymus, tačiau akivaizdu, Th. Heurtelio sprendimą diktavo pinigai.

„Taip, bet nebūtinai (būčiau sulaukęs pasiūlymo) už tokią sumą. Čia mokami atlyginimai yra kitokie.

Gaunu du ar tris kartus daugiau nei kitame Europos klube. Esu arčiau karjeros pabaigos nei jos pradžioje. O kiek man liko? Ketveri ar penkeri metai“, – svarstė žaidėjas.

Jis pridūrė „L'Equipe“ žurnalistui: „Jūs esate prancūzų žurnalistas, tačiau nepritariate viskam, ką daro (Emmanuelis) Macronas. Ir vis dėlto dirbate Prancūzijoje, uždirbate prancūzišką algą. Aš juk neimu pinigų iš žmonių, kurie žudo“, – teigė Th. Heurtelis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės