Tris dvitaškius ir tritaškį pataikęs Kevinas Pangosas labiausiai prisidėjo prie galingo katalonų spurto 24:8 dvikovos pradžioje.

Buvusiam žalgiriečiui sėdus ant atsarginių suolo svečiai atsigavo ir ėmė artėti. Po didžiosios pertraukos Bavarijos žemės klubo atstovams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų (44:40), tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti.

S. Pešičiaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir tvirtai kontroliavo rungtynių eigą iki dvikovos pabaigos.

Pernai Lietuvos čempionų garbę gynęs K. Pangosas pirmajame kėlinyje surinko 9 taškus, o per likusį laiką pridėjo tik dar vieną baudos metimą.

Per 26 minutes kanadietis pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, keturiskart suklydo, triskart prasižengė, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

„Barcelona“: Ante Tomičius 18 (8/11 dvitaškiai, 2/6 baudos, 25 naud. b.), Chrisas Singletonas 15, Kevinas Pangosas 12, Jaka Blažičius 11, Pierre'as Oriola 10.

„Bayern“: Maodo Lo 16, Vladimiras Lučičius 12, Danilo Barthelas 11.