Ketvirto kėlinio pradžioje po Dainiaus Šalengos dvitaškio „Rūdupis“ prie savo varžovų buvo priartėjęs iki 65:68, tačiau vėliau pralaimėjo trijų minučių atkarpą net 0:15 ir atsiliko jau 65:83 bei prarado bet kokius šansus pakovoti dėl pergalės.

Primename, kad prieš tai „Rūdupio“ klubas išvykoje 82:77 įveikė Groningeno „GasTerraFlames“ (Olandija) ekipą ir namuose 60:71 neprilygo Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija) komandai.

Rungtynės:

Čekijos čempionai galingiau pradėjo dvikovą ir iškart išsiveržė į priekį 10:3, o netrukus pirmą kartą įgijo ir dviženklę persvarą - 21:11. Trys taiklūs tritaškiai iš eilės „Rūdupiui“ antrame kėlinyje padėjo beveik panaikinti savo deficitą (24:27), tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigę svečiai vėl turėjo 8 taškų pranašumą - 52:44.

Po didžiosios pertraukos ČEZ klubas vėl buvo nutolęs dviženkliu atstumu - 63:52, bet „Rūdupio“ žaidėjai sugebėjo dar kartą atsitiesti ir priartėti iki 63:68. Lemiamame kėlinyje po D. Šalengos dvitaškio komandas teskyrė jau tik trys taškai - 65:68, tačiau tada Čekijos ekipa atsakė spurtu 15:0 ir išsprendė visus klausimus.

Prienų „Rūdupis“ (Lietuva) - Nimburko ČEZ (Čekija) 79:91 (15:24, 29:28, 19:16, 16:23).

„Rūdupis“: Edgaras Želionis 18 (3/5 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 6/6 baudos), Adas Juškevičius 15 (4/4 dvitaškiai, 1/5 baudos, 6 rez. perd.), Gediminas Orelikas (6 atk. kam.) ir Dainius Šalenga (2/8 dvitaškiai, 6 atk. kam., 3 gauti blokai) po 11, Simas Buterlevičius (0/2 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai) ir Justas Sinica po 6, Gintaras Kadžiulis ir Povilas Butkevičius (6 atk. kam.) po 5, Paulius Ivanauskas 2 taškai. Aidas Viskontas ir Saulius Kuzminskas taškų nepelnė, o Arminas Urbutis nežaidė.

ČEZ: Petras Benda 22 (10/14 dvitaškiai), Tre Simmonsas 18 (3/10 tritaškiai), Lamayne'as Wilsonas 13, Pavelas Pumprla (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Adrianas Abramsas po 12 taškų.

4.GasTerra Flames202137:175

Kitose C grupės trečio turo rungtynėse „GasTerra Flames“ klubas antradienį savo aikštėje susitinka su „Aris BSA 2003“ ekipa.

Ketvirto turo mačą „Rūdupis“ žais gruodžio 6 dieną svečiuose su ta pačia ČEŽ komanda.