Sekmadienį svečiuose Hjustono ekipa daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 86:117 (14:26, 30:30, 26:34, 16:27) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusių Vakarų konferencijos ir absoliučių lygos lyderių Oklahomos „Thunder“ (25 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

„Rockets“ ekipai, kuri per pirmas 7 minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir iškart atsiliko 0:13, tai buvo skaudžiausias pralaimėjimas šį sezoną.

D. Motiejūnas svečiams pelnė 2 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, išvengė klaidų ir kartą prasižengė. Per 16 žaidimo minučių (15:58) D. Motiejūnas prametė tritaškį bei pataikė 1 dvitaškį metimą iš 2.

Tiesa, lietuvis aikštelėje pasirodė tik trečio kėlinio pabaigoje, kai mačo baigtis jau praktiškai buvo aiški – „Rockets“ tuo metu atsiliko 55:78. Visą ketvirtą kėlinį žaidęs mūsiškis per jį atliko tik vieną metimą – iš trijų taškų zonos.

Svariausiai prie arenos šeimininkų pergalės, kurie namuose laimėjo 14 mačų iš 15, prisidėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas Kevinas Durantas – 33 taškai (8/12 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 8/9 baudos), 13 gynyboje sugriebtų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Tai buvo septintasis „Thunder“ lyderio mačas šiame sezone, kuriame jis pasižymėjo įspūdingu dvigubu dubliu – pelnė ne mažiau 30 taškų bei po krepšiu atkovojo 10 ir daugiau kamuolių.

Rezultatyviai nugalėtojų gretose žaidė ir Jeremy Lambas (22 tšk.), Reggie Jacksonas (16 tšk.), Thabo Sefolosha (13 tšk.), Serge Ibaka bei Perry Jonesas – po 8 taškus.

„Rockets“ gretose 17 taškų įmetė Aaronas Brooksas, po 15 – Omri Casspi ir Chandleris Parsonsas, 9 – Dwightas Howardas (1/7 baudos), po 8 – Jamesas Hardenas (2/9 metimai iš žaidimo) bei Francisco Garcia.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)