D. Motiejūnas žaidė tik 12 minučių, pelnė 5 taškus ir atkovojo 2 kamuolius. Kaunietis pataikė 1 dvitaškį iš 3, 1 tritaškį iš 2, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Likus 29 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos ir esant lygiam rezultatui (87:87), Jamesas Hardenas perėmė kamuolį bei likus 6 sek. dvitaškiu persvėrė rezultatą (87:89). Bet per 3 sek. Stephenas Curry išlygino skirtumą (89:89), o paskutinis J. Hardeno tritaškis buvo netaiklus - pratęsimas.

Papildomo laiko metu aikštės šeimininkai po dviejų tritaškių įgijo iniciatyvą. Likus 4 sek. ir svečiams atsiliekant 3 taškai (100:97), „Rockets“ žaidėjas Omri Casspi perduodamas prarado kamuolį ir sužlugdė visas viltis. Krepšininkai dar apsikeitė taškais (Draymono Greeno baudos ir J. Hardeno dėjimas), o GSW komanda šventė pergalę - 102:99.

„Rockets“ klubui, kuris nutraukė savo 8 pergalių iš eilės seriją, J. Hardenas pelnė 39, Chandleris Parsonsas - 21, o Dwightas Howardas - 11 taškų ir atkovojo net 21 kamuolį.

28 taškais prie Ouklando ekipos pergalės prisidėjo Davidas Lee (14 atk. kam.), 25 - Stephenas Curry, po 12 - Jordanas Crawfordas ir Klay'us Thompsonas, 11 - Andre Iguodala (iš jų 5 - per pratęsimą).

Kitose rungtynėse absoliutus lygos lyderis Oklahomos „Thunder“ klubas namuose pralaimėjo čempionų titulą ginančiai Majamio „Heat“ komandai 81:103 (17:34, 30:20, 18:22, 16:27) ir patyrė vos 13-ą nesėkmę.

Majamio ekipa, kuri žaidė vos aštuoniese, iškovojo 39-ą pergalę (4-ą iš eilės) ir pakilo į trečią poziciją bendroje įskaitoje.

Net 81 tašką nugalėtojams pelnė lyderių trejetas: LeBronas Jamesas įmetė 33, o Dwyane'as Wade'as ir Chrisas Boshas - po 24 taškus. Likus 5:50 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos, po krepšiu besiveržusį ir dėjimą atlikti ketinusį L. Jamesą, kuris mače suklydo net 8 kartus, šiurkščiai stabdyti bandė Ispanijos rinktinės aukštaūgis Serge'as Ibaka ir sukruvino varžovui nosį.

Kevino Duranto (28 tšk.), Russello Westbrooko (16) ir minėto S. Ibakos (14) pastangų neužteko „Thunder“ ekipai pasipriešinti galingai žaidusiems svečiams iš Majamio.

Absoliutus čempionato autsaideris Milvokio „Bucks“ klubas savo aikštėje nusileido Denverio „Nuggets“ ekipai 90:101 (22:31, 20:19, 25:28, 23:23). Tai Milvokio krepšininkams buvo jau net 44-as pralaimėjimas šį NBA sezoną.

„Golden State Warriors“ (33/22) - Hjūstono „Rockets“ (37/18) - 102:99 (20:24, 27:19, 24:24, 18:22), - po pratęsimo.

GSW: Davidas Lee 28 (14 atk. kam.), Stephenas Curry 25, Jordanas Crawfordas ir Klay Thompsonas po 12, Andre Iguodala 11 (8 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 5, Draymondas Greenas 4, Steve'as Blake'as 3, Jermaine'as O'Nealas 2 taškai (10 atk. kam.). Serbai Nemanja Nedovičius (buv. Vilniaus „Lietuvos rytas“) ir Ognjenas Kuzmičius nežaidė trenerio sprendimu.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 39 (45 min., 4 atk. kam., 5 rez. perdav., 11/19 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 8/10 baudos), Chandleris Parsonsas 21, Dwightas Howardas 11 (21 atk. kam.), Jeremy Linas 9, turkas Omeras Ašikas 6, Donatas Motiejūnas 5 (12 min., 2 atk. kam., 1 rez. perdav., 1 pražang., 1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), Terrence'as Jonesas ir žydas Omri Casspi po 3, Patrickas Beverley 2 taškai.

Oklahomos „Thunder“ (43/13) - Majamio „Heat“ (39/14) - 81:103 (17:34, 30:20, 18:22, 16:27).

„Thunder“: Kevinas Durantas 28 (39 min., 8 atk. kam., 9/16 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 7/10 baudos), Russellas Westbrookas 16, Serge'as Ibaka 14 (Ispanija, 8 atk. kam.), Reggie Jacksonas 9, Perry Jonesas 8, šveicaras Thabo Sefolosha, Derekas Fisheris ir Jeremy Lambas po 2 taškus.

„Heat“: LeBronas Jamesas 33 (33 min., 7 atk. kam., 3 rez. perdav., 4 per. kam., 8 klaid., 14/17 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/5 baudos), Dwyane'as Wade'as 24 (7 atk. kam., 10 rez. perdav., 11/17 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir Chrisas Boshas (8 atk. kam., 5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 11/12 baudos) po 24, Mario Chalmersas 9, Ray Allenas 6, Norrisas Cole'as 5, Shane'as Battieras 2, Chrisas Andersenas 0 taškų (8 atk. kam.).

Milvokio „Bucks“ (10/44) - Denverio „Nuggets“ (25/28) - 90:101 (22:31, 20:19, 25:28, 23:23).

„Bucks“: Caronas Butleris 17, turkas Ersanas Ilyasova 14 (11 atk. kam.), Nate'as Woltersas ir Johnas Hensonas po 12, graikas Giannis Antetokounmpo ir O. J. Mayo po 11, Khrisas Middletonas 6, gruzinas Zaza Pačulija 5, serbas Miroslavas Raduljica 2 taškai.

„Nuggets“: Kennethas Fariedas 26, Wilsonas Chandleris 15, rusas Timofejus Mozgovas (9 atk. kam.) ir J. J. Hicksonas (10 atk. kam.) po 14, Randy Foye 12 (10 rez. perdav.), Anthony Randolphas 8, Evanas Fournier 7, Darrellas Arthuras 5 taškai. Buvęs žalgirietis Ty Lawsonas nežaidė dėl traumos.