Pirmoje susitikimo dalyje geriau sekėsi Vitorijos klubo žaidėjams, kurie antrame ketvirtyje savo pranašumą buvo padidinę iki 8 taškų.

Visgi R. Kurtinaičio auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, taip ne tik panaikindami deficitą, bet ir susikraudami pranašumą 56:62.

Tašką rungtynėse padėjo Zorano Planiničiaus taiklus tolimas metimas paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis 83:71.

„Caja Laboral“: Fabienas Causeuras 15, Maciejus Lampe 13 (5 atk. kam.), Nemanja Bjelica 12, Andresas Nocioni 11, Miljko Bjelica 9 taškai.

„Chimki“: Paulas Davisas 20 (5 atk. kam.), Kelvinas Riversas 16 (5 atk. kam.), Zoranas Planiničius 13 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Vitalijus Fridzonas 11 (5 atk. kam., 4 kld.), Sergejus Monia 10 taškų (6 atk. kam.).

„Anadolu Efes“ klubas pranoko „Unicaja“ ekipą

TOP-16 etapo E grupės dvikovoje Malagos „Unicaja“ (2-4) ekipa po įnirtingos kovos rezultatu 73:78 (16:22, 12:16, 26:17, 19:23) buvo priversta pripažinti Stambulo „Anadolu Efes“ (5-1) krepšininkų pranašumą.

Stambulo klubas į priekį veržtis pradėjo antrame ketvirtyje, kai susikrovė dviženklį pranašumą (28:38), tačiau persvarą greitai išgaravo.

„Unicaja“ komanda po ilgosios pertraukos kibo varžovams į atlapus, ir kol šie buvo sustoję ties 52 taškais, Malagos ekipa sėkmingai tirpdė deficitą (54:55).

Visgi aikštės šeimininkai paskutiniame kėlinyje buvo priversti tenkintis besivejančiųjų vaidmeniu, o „Anadolu Efes“ krepšininkai pergalės iš rankų nepaleido 78:73.

„Unicaja“: Luka Zoričius 20 (5 atk. kam.), Marcusas Williamsas (6 rez. perd.) ir Earlas Calloway'us (7 atk. kam.) po 15 taškų.

„Anadolu Efes“: Jordanas Farmaras 15 (5 rez. perd.), Keremas Gonlumas 13 (10 atk. kam.), Semihas Erdenas 11 taškų (5 atk. kam.).

J.Mačiulio indėlis į „Panathinaikos“ klubo pergalę - 8 taškai

Kitame E grupės susitikime Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Jonu Mačiuliu namuose žaidė su Bambergo „Brose Baskets“ komanda iš Vokietijos ir nugalėjo varžovus 76:73 (19:19, 17:14, 18:21, 25:24).

Likus 4 sekundėms iki susitikimo pabaigos, vokiečių ekipos snaiperis Sergerio Gipsonas smeigė tritaškį, kuris „Panathinaikos“ komandos persvarą sumažino iki minimalios 74:73, tačiau „Brose Baskets“ klubo viltis palaidojo tas pats S. Gipsonas, prametęs abi baudas, kai iki finalo sirenos buvo likusios 3 sekundės.

J. Mačiulis per 29 minutes surinko 8 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles bei gavo bloką.

„Panathinaikos“: Stephane'as Lasme 15 (9 atk. kam.), Michaelis Bramosas 16, Marcusas Banksas 13, Jonas Mačiulis 8 taškai.

„Brose Baskets“: Boštjanas Nachbaras 16, Sharrodas Fordas 15 (14 atk. kam.), Antonas Gavelis 12 (7 atk. kam.), Sergerio Gipsonas 11 taškų.