Povilas Čiukinas prie pergalės per 22 minutes prisidėjo 16 taškų (6/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį ir blokavo 2 varžovų metimus.

Nugalėtojams Tomas Delininkaitis per 28 minutes įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, sykį prasižengė ir 3 kartus suklydo.

B grupėje Zaporožės „Ferro-ZNTU“ ekipa, kurioje rungtyniauja Laimonas Kisielius, svečiuose 87:81 (25:21, 26:18, 19:20, 17:22) įveikė Simferopolio „Grifoni“ komandą.

L. Kisielius per 29 minutes pelnė 19 taškų (3/4 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

A grupės rungtynėse „Odesa“ ekipa, kurioje rungtyniauja Darius Pakamanis, svečiuose 68:85 (15:26, 18:22, 7:25, 28:12) nusileido Krivoj Rogo „Krivbasket“ krepšininkams.

D. Pakamanis per 12 minučių įmetė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio, 3/6 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, suklydo 2 kartus.

Dar vieneriose A grupės rungtynėse Dneprodzeržinsko „Dnipro-AZOT“ krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Marius Janišius, namuose 92:89 (24:21, 17:24, 17:30, 34:14) nugalėjo Ivano Frankovsko „Goverla“ komandą su Aivaru Kiaušu ir Vitaliju Stanevičiumi.

M. Janišius per 20 minučių įmetė 12 taškų (6/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

Pralaimėtojams A. Kiaušas per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 5 kartus.

V. Stanevičius šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Turnyrinės lentelės:

A grupė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai)