Rezultatyviausiai svečių gretose žaidę P. Čukinas ir T. Delininkaitis pelnė atitinkamai 19 ir 18 taškų.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 33 minutes (32:57) pataikė 8 dvitaškius iš 11, realizavo 3 baudų metimus iš 6, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

34 minutes aikštelėje (34:21) praleidęs T. Delininkaitis pataikė 3 tritaškius iš 9, 3 dvitaškius iš 4, realizavo visus 3 baudų metimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

Kitose šeštadienį vykusiose rungtynėse trečiojoje pozicijoje esantis Čerkasų "Čerkaski mavpy" (21/11; 53 tšk.) klubas išvykoje 105:67 (27:22, 19:16, 34:4, 33:17) sutriuškino devintojoje pozicijoje esančią Mariaus Janišiaus atstovaujamą Dneprodzeržinsko "Dnipro-AZOT" (7/26; 40 tšk.) ekipą.

Lietuvis šeimininkams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po du sykius suklydo ir prasižengė. Per 23 minutes (23:05) M. Janišius pataikė 2 dvitaškius iš 5, 2 baudų metimus iš 4, tačiau vienintelis tritaškis skriejo pro šalį.