Dviejų "lietuviškų" komandų akistatoje pergalę šventė Valdas Vosylius ir "Old Dominion Monarchs" koledžo komanda, kuri po atkaklios kovos rezultatu 62:57 įveikė su "William & Mary Tribe" ekipą be Laimono Kisieliaus.

V.Vosylius per 32 minutes aikštelėje įmetė 16 taškų (4/5 baudos metimų, 3/8 dvitaškių, 2/6 tritaškių), po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Deja, L.Kisielius nebuvo registruotas šiam mačui.

"Texas A&M Aggies" ekipa, kurios gretose rungtyniauja Antanas Kavaliauskas, rezultatu 97:87 privertė pasiduoti "Baylor Bears" koledžo studentus ir pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

A.Kavaliauskas per 28 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 11 taškų (7/11 baudos metimų, 2/7 dvitaškių), po krepšiais sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Vytautas Valiulis su "Citadel Buldogs" universitetu rezultatu 70:87 turėjo pripažinti "Davidson Wildcats" pranašumą ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.

V.Valiulis per 24 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (1/1 baudos metimų, 3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), po krepšiais sugriebė 2 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus suklydo.

Kiti rezultatai:

"Missouri Tigers" - "Nebraska Cornhuskers" 77:82; (Pralaimėjusiems Vaidotas Volkus pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių).

"Mississippi Rebels" - "South Carolina Gamecocks" 63:76; (Nugalėtojams Evaldas Baniulis taškų nepelnė).

"Hofstra Pride" - "James Madison Dukes" 98:78; (Nugalėtojams Arminas Urbutis pelnė 6 taškus (2/2 baudos metimų, 2/3 dvitaškių), Žygis Šeštokas - 3 (1/3 tritaškių), Mantas Leonavičius taškų nepelnė).

"St. Joseph's Hawks" - "Richmond Spiders" 78:68; (Pralaimėjusiems Arvydas Lizdžius taškų nepelnė).

"Long Island Blackbirds" - "St. Francis (PA) Red Flash" 56:72; (Pralaimėjusiems Paulius Morkeliūnas įmetė 2 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.