Namuose rungtyniavę uteniškiai jau per pirmąjį kėlinį išsprendė visus reikalus ir 110:81 (32:13, 30:22, 23:19, 25:27) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (5-15).

Prieš tai „Juventus“ šio sezono rezultatyvumo rekordas buvo pasiektas prieš Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą, kai uteniškiai laimėjo 98:85.

„Juventus“ šiose rungtynėse pagerino „Bestafe–LKL“ šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordą. Uteniškiai atliko 34 rezultatyvius perdavimus, o ankstesnis rekordas priklausė Kauno „Žalgirio“ krepšininkams, kurie buvo atlikę 32 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje 32:11 pabėgusi „Juventus“ ekipa vėliau apsukų nemažino. Per pirmus du kėlinius šeimininkai pelnė net 62 taškus bei įpusėjus susitikimui turėjo 27 taškų pranašumą (62:35).

Aikštės šeimininkams pabėgti padėjo fantastiškas pataikymas iš toli. „Juventus“ komanda per pirmuosius du ketvirčius pataikė net 9 tritaškius iš 11.

Po pertraukos Utenos komandos puolimas ir toliau buvo nesustabdomas, todėl paskutinis kėlinys buvo tik formalumas. Komandas likus žaisti 10 minučių skyrė net 31 taškas (85:54).

„Nevėžio“ gretose ant parketo išbėgo Robertas Stumbris, kuris nebuvo žaidęs nuo spalio. Plyšusio raumens traumą išsigydęs latvis aikštėje praleido 17 minučių ir pelnė 3 taškus (0/3 dvit., 1/2 dvit.).

Utenos ekipoje antrąsias sezono rungtynes sužaidė Tautvydas Paliukėnas, kuris taip pat pirmosiose sezono rungtynėse patyrė traumą. Krepšininkas pasirodė tik ketvirtajame kėlinyje ir per 6 minutes pelnė 4 taškus (2/2 dvit.)

„Juventus“: Anthony Irelandas 19 (22 n.b.), Mindaugas Kupšas 18 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 25 n.b.), Arvydas Šikšnius ir LaRonas Dendy (22 n.b.) po 16, Maksimas Korniienko 14, Karolis Guščikas ir Dovis Bičkauskis po 8.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 17 (7 rez. perd.), Valerijus Likhodejus 16, Gintautas Matulis 10, Gabrielius Maldūnas ir Tadas Sedekerskis po 9 (9 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)