„Neptūną“ į priekį vėl vedė Juanas Palaciosas, surinkęs dvigubą dublį – 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Geriausias rungtynes po prisijungimo prie Klaipėdos ekipos sužaidė amerikietis Jerry Johnsonas. Gynėjas pelnė 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Matas Jucikas pridėjo 14 taškų, Simas Galdikas surinko 13, o Mindaugo Girdžiūno ir Arno Butkevičiaus sąskaitose buvo po 12 taškų.

Debiutines rungtynes „Juventus“ ekipoje sužaidė amerikietis Kennethas Gainesas. Puolėjas surinko 11 taškų ir atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

„Juventus“ gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Mindaugas Kupšas. Anthony Irelandas surinko 14, o Laronas Dendy – 10 taškų.

Trečiajame kėlinyje po antros nesportinės pražangos iš aikštės išvarytas buvo „Juventus“ puolėjas Arvydas Šikšnius.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje „Neptūnas“ kiek atitolo (29:20). Po A. Butkevičiaus dvitaškio antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkų persvara pasiekė 20-ies taškų ribą (48:28). Vis dėlto prieš ilgąją pertrauką „Juventus“ deficitą sumažino – 42:56.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai ir toliau dominavo aikštelėje, o skirtumas tarp komandų vis augo (84:60). Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir lengvą pergalę šventė „Neptūnas“ – 109:78.

Mačą nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėjo klaipėdiečių gynėjas Tomas Delininkaitis.

„Neptūnas“: Juanas Palaciosas 17 (10 atk. kam.), Jerry Johnsonas 15 (8 rez. perd.), Matas Jucikas 14, Simas Galdikas 13, Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 12.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 16, Anthony Irelandas 14, Kennethas Gainesas 11, Laronas Dendy 10, Arvydas Šikšnius 8.