Iškovojusi 22-ą pergalę Madrido „Real“ įsitvirtino Eurolygos turnyro lentelės viršūnėje - penktadienį namie karališkasis ispanų klubas 61:56 (20:16, 9:16, 19:11, 13:13) įveikė Stambulo „Fenerbahce“.

J. Mačiulis nugalėtojams per 26 minutes pelnė 7 taškus (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/2), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Itin kovingose rungtynėse Madrido komandai iniciatyvą pavyko perimti trečiojo kėlinio pabaigoje. Varžovai lipo aikštės šeimininkams ant kulnų, tačiau „Real“ pergalės iš rankų nepaleido.

„Real“ dažniau klydo už Stambulo ekipą – 18:10, tačiau laimėjo kovą dėl kamuolių 40:32.

„Real“: Sergio Llullas – 16, Rudy Fernandezas - 11. taškų surinko Serchijus Liuljas (Sergio Llull), 11 – Rudis Fernandesas ().

„Fenerbahce“: Bogdanas Bogdanovičius – 15, Janas Vesely ir Bobby Dixonas – po 11.

Kitose rungtynėse nugalėtojos titulą ginanti Maskvos CSKA svečiuose po pratęsimo 80:85 (20:17, 25:23, 13:15, 15:18; 7:12) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ekipai.

„Panathinaikos“: K. C. Riversas – 17, Chrisas Singletonas ir Mike'as Jamesas – po 13, Nickas Calathesas – 12.

CSKA: Nando de Colo ir Milošas Teodosičius – po 15, Jamesas Augustine'as ir Andrejus Voroncevičius – po 14.